Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Temat głównie dla osób posiadających G6 z racji tego, że zależy mi na szczerej opinii a nie na plotkach. Banał, głupia sprawa ale mam ograniczony budżet (im taniej tym lepiej) i potrzebuję telefonu "roboczego". Co to znaczy? W miarę duży ekran, wytrzymała konstrukcja (nie raz woda, kurz) który wytrzyma 1 dzień pracy, a gdy trzeba będzie zrobi dobrą fotę. Telefon będzie bez pokrowca. Ogólnie telefon ma pracować stabilnie przez cały dzień 4-5SOT styka. Czy w LG G6 producent nie zapomniał o aktualizacjach? Daje radę jak na 2019 rok? 

 

Uprzedzam pytania:

1. LG G6 dlatego, że ma IP68, jest w miarę poręczny jak na wielkość ekranu, jest lekki i nie będę płakał jak w używce za 700zł rozbiję dosłownie wszystko. 

2. Nie nie chcę nowego Xiaomi

3. Tak wiem, są dużo lepsze telefony ale S10+ czy Mate 20 Pro bez pokrowca gdzie w ciągu dnia przy dobrym farcie mogę rozgnieść takich 10... to średnia opcja a koszta napraw oczywiste.  

Link to post
Share on other sites

Bedzie w sam raz moim zdaniem, aktualnie jeszcze sam z niego korzystam wlasnie bez etui ale za to folia na plecki z bokami ktora zwieksza przyczepnosc.

Rowniez w pracy jest ok, czesto sie brudze wiec tel tez ale potem pod kran i myjumyju

Oryginalnie jest 8.0 a jakies ostatnie poprawki byly w styczniu, czy 9 dostanie to mnie juz nie interesuje zabardzo

Jestem dosyc wymagajacy lecz na niego nie narzekam zbytnio, przezyl juz naprawde sporo a jedynie sa slady w postaci obitych rogów

Szybko sie laduje bo ok 1.5h 0->100 a trzyma dniowke bez problemu (sporo uzywany)

Duzy plus ma u mnie za to ze nic nigdzie nie wystaje, zadne aparaty czy ekran ktory zarazem jest normalnie prosty

Szczerze moge polecic na Twoje potrzeby a juz nawet za 600idzie urwac

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja kupilem nówke w tamtym roku i sobie chwale, mam tylko etui na plecy założone i pracował w dużym pyle jak i we wodzie. W marcu byłem na wakacjach i kąpał sie w morzu czerwonym i jedyne co zrobiłem to wyczyscilem port usb sczteczka do zębów bo chyba sól sie na nim osadziła i wyskakiwał komunikat że smartfon ładuje się wolniej jak powinien. I tak jak kolega pisał tez go myje pod bieżącą wodą i nie ma mu nic

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

G6 używam od lipca i jestem bardzo zadowolony.

 

Największym minusem jest chyba bateria, która zwykle wystarcza na 4h SoT, jak się mocniej używa to ok. 3.5h. Zwykle starcza mi do końca dnia, ale jakoś mocno go wtedy nie katuję. Warto zaznaczyć, że sprawę baterii ratuje szybkie ładowanie.

Wydajność myślę, że wystarcza jak na 2019. Czasami (w sumie rzadko) się coś przytnie, ale to raczej dotyczy każdego smartfona bez wyjątku. 

Co do updatów to nie jest jakoś wybitnie, podobno w tym roku ma być Android 9. 

Aparat jest bardzo dobry, szeroki kąt jest świetnym dodatkiem. Pewnie są lepsze foto-smartfony, ale G6 nie ma się czego wstydzić :)

 

Mam nadzieję, że w jakimś stopniu pomogłem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...