Skocz do zawartości

samoistna zmiana rozdzielczosci


Recommended Posts

witam ,od pewnego czasu mam problem tego typu że jak włączy mi się wygasacz ekranu i ponownie jak trące myszką to mam zmienioną rożdzielczosć ,nie za każdym razem ale czesto, pomaga ręczne ustawienie albo restart kompa , sprzet to 8800gt gigabyte monitor to sajsung t 190 ,stery najnowsze ,nie pomogło odinstalowanie sterów od monitora jak i sterów od grafy. z góry dzieki za podpowiedzi

Link to post
Share on other sites

wylacz wygaszacz?

to wyłącz wygaszacz a ogólnie wyłączaj sobie monitor :/ i problem rozwiązany!! :co:

hehe cwaniaki ;) ,może byście jednak troszke pogłówkowali i pomogli dla kolegi , :[

not to skoro tak to pomyślmy :) duzy213 podaj na jakiej rozdzielczości pracujesz?? bo może nie na natywnej dla tego monitora i być może jakoś się to gryzie z wygaszaczem :) Nie mam konkretnego pomysłu>>>cały czas uważam że moje pierwsze rozwiązanie jest lepsze ;) czyli po prostu wyłączaj monitor :/ jak nie chcesz mieć problemów :(

Link to post
Share on other sites

masz tryb oszczedzania energii (panel sterowania) i ustaw na wylaczenie monitora po np. 5 min. efekt ten sam a nawet lepszy bo podczas "nicnierobienia" nie pracuje grafika jak ma to miejsce kiedy uzywasz wygaszacza.

Link to post
Share on other sites

no witam, w panelu sterowania nvidia mam ustawione żeby nie wyświetlał trybów nie obsługiwanych przez monitor z koleji w własciwosciach ,,EKRANU,, miałem ustawione na,, zezwól,, nie wiem może to było to ,na razie nie zmieniło mi, zobaczymy , jesli chodzi o rozdzielczość to mam ustawione na 1440\900 a przestawiało mi na jakieś dziwne 1300 zgroszami na 1100 z groszami.

 

no niestety problem sie powtórzył :D , co ciekawe w panelu ,,nvidia ,, pokazuje mi 1360\768 a w własciwosciach ,,EKRANU,, jest 640/480 :) ,i niby błacha sprawa ale coś sie sypie :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...