Skocz do zawartości

Pierwsza gra w którą zagraliście i na jakim sprzęcie ?


Gość effendi360

Recommended Posts

Na PC pamiętam wypasioną gierkę, w której wybierało się jedną z 4/5 postaci (już nie pamiętam) i celem było wyelminowanie przeciwników, ale bez użycia broni, pamiętam, że dało się wykorzystać elementy otoczenia takie jak automaty z napojami, fajna napieprzanka, jakby ktoś kojarzył tytuł, to byłbym wdzięczny. Poza tym gra, w której jeździło się monster truckami :)

Edytowane przez piotrek1500
Link to post
Share on other sites

Rick dangerous na commodore

kumpel mi złamał oryginalnego dżoja na tej gierce ;)

 

Szkoda, że takie czasu już nie powrócą

trudno :( kup sprzęt na allegro, albo ściągnij emulator i jazda :)
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jaka gra ? Dokładnie nie wiem gdyż było ich wiele... jakieś wyścigi, latanie samolotem, zabawa w chowanego i takie tam... w każdym bądź razie była to jakaś kopia starej konsoli Atari. A grałem od zawsze bo sprzęt pojawił się u mnie w domu jeszcze przed moim przyjściem na świat.

 

A w przypadku komputera PC była to gra Prost Grand Prix (dołączona do CD-Action) gdzieś w 1999 roku chyba... na sprzęcie

 

Celeron 366

64 MB RAM

Zintegrowana grafika

Dysk 6 GB

Win 98

 

Po jakimś czasie zmieniłem język w grze na francuski więc poruszałem się w menusach na pamięć.

Edytowane przez rickyfox
Link to post
Share on other sites

Cannon Fodder, Amiga 500

 

Na PC to oczywiście Saper :) a z niewindowsowych to chyba Colonization, pierwszy komputer miałem z Pocztówki do świętego Mikołaja z Coca Coli, jak ktoś pamięta :D

Pentium I 133MHz, 16MB ram, 1,3 GB dysk i jakaś grafika ATI 2MB ;)

Edytowane przez vilgefortz_pl
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kiedyś były fajniejsze moim zdaniem gry,pamiętam "Moorhuhn Total", "Tarzan", "Troy" wspomniany wyżej "Hugo" i inne. Była taka ,gdzie w magazynach układało się przesuwając skrzynie. Poziomów było kilkanaście, a i trzeba się było sporo nagłowić,aby przejść dany poziom. Ale oczywiście tytułu nie pamiętam. Zresztą "Mahjong", czy "Tetris", lub układanie pasjansów tak jak grało się kiedyś, gra się i dzisiaj.

Link to post
Share on other sites

Była taka ,gdzie w magazynach układało się przesuwając skrzynie. Poziomów było kilkanaście, a i trzeba się było sporo nagłowić,aby przejść dany poziom.

Klasyka - „Sokoban" grało się w to :) nawet była fajna wersja na Windows : Sokoban

niektóre poziomy były aż „niemożliwe" do przejścia ;)

Link to post
Share on other sites

@wormadam

 

To nie ta gierka. O ile pamiętam to były jakieś rakiety i inne bronie a nie śnieżki :)

I oczywiście była to gierka na PC-ta

 

 

 

Edit:

 

Znalazłem :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=udc_NrbvQAw&feature=related

Edytowane przez vilgefortz_pl
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...