Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pojawił się nowy benchmark CPU, Cinebench R20 który bardzo dobrze wykorzystuje wielowątkowość procków. Można go pobrać poprzez Windows store, albo bezpośrednio chociażby z Guru 3D

 

https://www.guru3d.com/files-details/download-maxon-cinebench.html

 

Wrzucajcie tutaj swoje wyniki. Ja zacznę od swojego, na jeszcze niedelidowanym CPU. Akurat testuję X299 Rampage Extreme VI Omega i jestem niesamowicie zaskoczony co ta płyta wyczynia. Ewentualnie nowa sztuka 7980XE to arcyseleket. Zaraz z Rampage Extreme VI (wersja pierwotna) wyjmę drugiego 7980XE i sprawdzę na Omedze jak lata, jeśli Omega tak nieziemsko pozwala wykręcić 18/36 względem RVIE to ASUS odrobił pracę domową i sekcja 16x IR3555 vs 8x IR3555 + Dublery, zamiata Extreme VI / APEX całkowicie.

 

53903824_2286873621378057_31377681972398

Link to post
Share on other sites

Polecam popodciągać uncore (mesh w SKLX jakby co), też wpływ na wyniki ma, będę sprawdzać jak duży. Ale podsystem pamięci ściśle powiązany jest z wydajnością procesora oraz pamięci, jeden z ważniejszych parametrów do OC.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ok. Przebiłem mój wcześniejszy wynik. Tym razem za pomocą prywatnego PC. Już limity temperatur przy tak wysokim OC i napięciu jak dla 18/36 SKLX. Kolejny przystanek, azot :D

 

11180

 

67742107_2126651424105749_85397864250028

Edytowane przez EH_Gosu
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

A to lapek, który gościł u mnie przez jakiś czas, bo sprzedałem go dalej :) Teraz dopiero znalazłem foty xD

 

BL8NgIn.png


xw0DWgR.png

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Update do i7 2600 znalazłem w końcu chęci i poustawiałem "Clock Ratio Limit" i tak ze stockowego 3,5GHz zrobiłem 3.9GHz na 4, 4GHz na 2 jajkach. Wynik taki:

Poprzednio było 1290 Multi, 270 Single. Jak na zablokowany sporo darmowej wydajności przy staruszku zawsze spoko. Do RX480 jak znalazł.

cIfyCZA.png

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...