Skocz do zawartości

KARTA UŻYWANA DO 700-750 ZŁ


Recommended Posts

Witam

Planuje kupic jakaś uzywkę do mojego i5 4570 pod nowsze gry ,celuje w high-medium ustawienia w 1080p

mysalem o gtx 970,980,1060,1070 chyba odpada,budzet to 700 zl + 50 zl moge dorzucic http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/wink.gif 

kto by cos poradził? jeden warunek byle była cicha /

z gory dzieki 

Link to post
Share on other sites

https://www.pepper.pl/promocje/xfx-radeon-rx-580-gts-xxx-oc-142697

 

799zl chyba najlepsza oferta na ten moment.

Trochę ponad budżet ale warto. Taniej można wyrwać teraz 570ki z 4gb.

Mimo wszystko polecam szukać RX 580 8gb. Dlaczego 8? Często przez złą optymalizację, gra wymaga absurdalnej ilości vramu. Cena pomiędzy 4 a 8 jest niewielka więc warto dopłacić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie GTX 1060 zaczyna odstawiać od RX 580/90. NV mocno wspiera turinga czyli wszystko od 1660ti w górę.

Większość autorskich wersji jest cicha. Miałem Sapphire pulse i mimo że był to taki średniak wśród dostępnych modeli, to pod obciążeniem karta była cicha.

Link to post
Share on other sites

Ja bym szukał GTX 980TI leje to GTX 1060 bez problemu.

A jak nie da rady to RX 580 i podkręcił rdzeń.


Mozna też kupić GTX 1060 6GB i też podkręcić rdzeń jak sie dobra sztuke trafi to zboostuje na 2100mhz.

Na GTX 1070 raczej z taka kwota nie licz.

Link to post
Share on other sites

A tam starsza architektura co sie tam niby zmieniło, dalej tmu,rop i cuda.

Teraz do RTXów tensory i rt dożucili ale dalej rop, tmu i cuda i wątpie żeby się to szybko zmieniło.

Tak że architektóra to ciągle proaktycznie to samo.


Jak stać cie tylko na GTX 1060 6GB to kup ja bym tego nie kupił mam wersje 3GB i wiem jaki to badziew.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie GTX 1060 zaczyna odstawiać od RX 580/90. NV mocno wspiera turinga czyli wszystko od 1660ti w górę.

Większość autorskich wersji jest cicha. Miałem Sapphire pulse i mimo że był to taki średniak wśród dostępnych modeli, to pod obciążeniem karta była cicha.

 

Potwierdzam, mam 580 pulse i jest cicho... powiedziałbym nawet że się nie spodziewałem jak cicho.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...