Skocz do zawartości

Słuchawki premium do gier pod Xonar Essence STX II


Recommended Posts

Hej.

 

W kompie mam ASUS Xonar Essence STX II i szukam do niej konkretnych słuchawek pod - przede wszystkim - gry. O zwykłej muzyce z YT nie pisze, gdyż prawdopodobnie każdy produkt z tego segmentu zadowoli nieprzesadnie wymagające uszy. No, niech będzie, że średnio wymagające. Bardziej skupiałbym się za to m.in. na dużej wygodzie; wszystko dlatego, że mam duży łeb :)

 

Budżet do 1200/1300, z opcją podwyższenia. Jeśli chodzi o mikrofon - lepiej, gdyby go miały (wygoda, a ponadto nałogowy gracz nie = się chociażby streamer i baza na biurku niekoniecznie jest potrzebna), aczkolwiek nie zamykam się na żadne propozycje. Osobiście jestem fanem Beyerdynamic i z tym wiążę się jedno pytanie. Co mogłoby być (dla jednego z wielu przykładów mam nadzieje) bardziej opłacalne:

 

Beyerdynamic MMX300 generacji drugiej, czy DT880 (osobiście brałbym specjalną edycje chroma, piękne są) + stojący mikrofon?

 

Lub, idąc w stronę przede wszystkim totalnej wygody właśnie, wystarczy wziąć typowo gamingowe Sennki game zero? Dźwiękówka i tak zrobi swoje.

 

Oczywiście twory od logitechów, razerów, steelseries itd. odpadają w przedbiegach. No, uczciwie pisząc, Cloudów od Kingston nie hejtuje, lecz idziemy jednak troszeczkę wyżej.

Link to post
Share on other sites

Słuchawki premium pod gry ? hmm, to dopiero model Beyerdynamic T1 V2, itp. Słowo premium oznacza najwyższą jakość,a te mogą się pochwalić naprawdę najlepszym pozycjonowaniem w tym budżecie,komfortem i samym dźwiękiem ale nie ten budżet i w dodatku bez mikrofonu. 
 
Pozostaje coś z średniego budżetu,wartego zainteresowania. :D

Poczytaj o ath-pdg1


Lub, idąc w stronę przede wszystkim totalnej wygody właśnie, wystarczy wziąć typowo gamingowe Sennki game zero? Dźwiękówka i tak zrobi swoje.

Wygoda, to kwestia mocno indywidualna. Żadna opinia na zastąpi osobistego nałożenia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...