Skocz do zawartości

Windows 7 obsługa DX 10 czy 11 ?


Recommended Posts

Mam pytanie czy Win 7 wersja 64 bit obsługuje DirectX 10 czy 11 a może oba.I jeszcze jedno czy ten windows zawyża wymagania gier tak jak jest to w Viście?Jeśli tak to dlaczego 7 jest lepsza od Visty wiem tylko tyle że na Wiedźmina 1 XP 1 GB RAM a na Viste 2GB RAM.Aktualnie posiadam windowsa XP i nie weim czy zmieniać windowsa na 7 bo jeśli bd musiał mieć lepszy sprzęt pod 7 niż pod XP to chyba zrezygnuje.I jeszcze jedno czy podczas instalacji 7 muszę narpiew wywalić XP 32bit czy to robi się automatycznie?I czy na WERSJI 32 BIT ZAGRAM W BAD COMPANY 3 bo napisali że XP tylko 64BIT!!!

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites

Obsługuje DX11, nie będziesz miał problemu z grami na DX9.

 

 

jeszcze jedno czy ten windows zawyża wymagania gier tak jak jest to w Viście?

 

Vista po 2-óch SP już nie zawyża wymagań.

 

 

 

Ile masz ram'u? Jeśli 3GB lub więcej to Windows 7 Home Premium x64.

Link to post
Share on other sites

A co to jest i co się stanie jeśli to wyłączę?A i jeszcze jedno czy muszę instalować wina 7 od nowa usuwając wszystkie pliki czy mogę je zachować jest taka opcja przy instalacj ale czy po tym komputer bd poprawnie pracował nie bd jakieś błędy wyskakiwać, system nie bd wolniejszy?i.I jeszcze jedno czy jeśli zainstaluje wersje 32 bit to zagram w Bad Company 3?

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites

1. Nic, ta funkcja ładuje do pamięci najczęściej używane programy więc po prostu troche dłużej będą się włączać.

2. Możesz spokojnie zainstalować obok drugiego systemu

3. Ale po co ci 32 bit? Teraz tylko 64. 32 bit to tylko do netbooków się przydaje i do zastosowań profesjonalnych w starych aplikacjach.

Link to post
Share on other sites

Tak ale ja mam tylko 2 GB RAM'u to jest za mało na taki windows a jak wyłączyć tą opcje? Ej to jak bd mieć 2 systemy na 1 kompie?O co tu chodzi bd mógł sobie przełączać między 7 a XP?CZy 7 obsługuje DX 11?

Link to post
Share on other sites

jak masz windows 7 w wersji min pro to mozesz skorzystac z trybu windowsa xp. po instalacji dwoch win to powinien przed ladowaniemm os opcja wybrania.

a 7 obsluguje: DX 11,10,10.1,9 itd i inne najnowsze pakiety.i pamietaj zeby skorzystac z DX 11 musisz miec zgodna karte graficzna z tym pakietem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...