Skocz do zawartości

Cyfra przy ikonie internet


Recommended Posts

Mam pytanie co oznacza cyfra umieszczona przy ikonie internetu w telefonie z androidem? Od dłuższego czasu wyświetla mi się cyfra 2. Wiem, że nie chodzi tu o liczbę otwartych kart czy zakładek w internecie, bo zamknęłam wszystkie i wyczyściłam historię przeglądania stron i nic to nie dało. Trochę mnie to irytuje, bo nie wiem jak się pozbyć tej cyfry? Czy ktoś z Was się z tym spotkał?

Link to post
Share on other sites

A w czym to przeszkadza ? Nie powiem co to jest na androidzie ale podejrzewam ,że jest to numer sieci , z której korzysta...

W niczym to nie przeszkadza. Pytam się z ciekawości co to może oznaczać. Wcześniej miałam cyfrę 3, a teraz już długi czas 2. A jak korzystałam z innego telefonu na androidzie to nigdy nie było żadnej cyfry przy ikonie internetu.

Link to post
Share on other sites

Droga pani , ta cyfra (czerwona ?) zapewne pojawia się przy ikonie przeglądarki - jest to oznaczenie że przeglądarka może zostać zaktualizowana - to zapewne dwie aktualizacje. Tak jest w androidzie.

Jeśli wszystko gra - to polecam nie robić aktualizacji - dotyczy to telefonów , jak i systemów na PC.

Link to post
Share on other sites

Internet z wifi, czy z sieci komórkowej? Może 2G, 3G?

Możesz zrobić jakiegoś screenshota?

Korzystam z internetu wifi. Zrobiłam screenshota, jednak nie wiem, jak na tym forum dodać załącznik?

Droga pani , ta cyfra (czerwona ?) zapewne pojawia się przy ikonie przeglądarki - jest to oznaczenie że przeglądarka może zostać zaktualizowana - to zapewne dwie aktualizacje. Tak jest w androidzie.

Jeśli wszystko gra - to polecam nie robić aktualizacji - dotyczy to telefonów , jak i systemów na PC.

Mam włączone automatyczne aktualizacje, więc jeśli by o to chodziło, to by się wykonały, a nie czekały na polecenie aktualizuj.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...