Skocz do zawartości

Głośniki 2.0, czarne/ciemnobrązowe [450-700 cebulek]


Recommended Posts

Potrzebuję głośników do swojego pokoju z pecetem potocznie zwanego gabinetem.

Chciałem kupić Edifiery R1700BT w kolorze czarnym, ale jak gdzieś są to nie za 570zł a... 700zł+wysyłka 100zł (z niemiec)... A Edifiery R1700BT "sklejkowe' odpadają absolutnie bo obrzydlistwo będzie się świecić jak psu jajca w ciemnym pokoju z czarnym umeblowaniem.

W dodatku odpowiadają mi rozmiarami + nachyleniem. 

Docelowo rozstawione obok monitora, maksymalnie blisko ściany więc Microlaby odpadają.

Mile widziany BT, bo lubię na kanapie się walnąć i zdrzemnąć/odpocząć psychicznie by kogoś nie zamordować :rotfl: . Ale to nie jest must-have bo równie dobrze mogę podnieść tyłek i samemu włączyć coś na PC. 

 

Kiedyś miałem Gigaworki T20 II i były okej. Ale ponoć T40 grają gorzej nawet od T20 ze względu na materiały, rozmiar powiązany ze zmutowanym kształtem...

 

Ma ktoś jakiś pomysł?

Albo brać R1700BT i... malować/oklejać albo ma ktoś pomysł gdzie/u kogo można zamówić czarne R1700BT za rozsądne pieniądze? 

Link to post
Share on other sites

Do kompa dodatkowy wzmak to raczej overkill, nie mam już na biurku miejsca na nic prócz budy, 3 stert kartek A4 (papirusy), klawy & monitora. 

 

Mam nadzieję że audio w Crosshair VII Hero styknie, w końcu mobas za prawie półtora kafla. 

ESS Sabre (ES9023P) + ALC 1220 (bo na tym chyba oparty jest SupremeFX S1220) powinien dać rady do muzyki i gier. 

 

Co do mini monitorów z tego co szukam, wiele jest za głębokich albo za szerokich... :( Albo szukam w słabych sklepach albo nie wiem, za dużo tego nie ma. Nie znam się zbytnio na tym. Nie mają także za małej mocy? np. 2 x 10W nie będzie miało mniej "walnięcia" przy dużej głośności względem takich 2 x 66W?

 

Max z tego co wstępnie wyliczyłem na nowe biurko to: 

19 cm szerokości na 23 cm głębi, większe musiałbym bardziej pokminić i pomierzyć, z totemami (wysokimi na bóg wie ile cm, np. 45) też średnio bo będzie wyglądać bardzo słabo. No i muszą być dosunięte do ściany ile się da - wiele monitorów widzę ma otwór (niskotonowy?) z tyłu... tak jak Microlaby. :(

 

 

EDIT: Znalazłem coś takiego jak Pioneer DM-40. Jak będzie z pozycjonowaniem dźwięku i "neutralnością"? Nie będzie anomalii względem zwykłych głośników? 

Edytowane przez Revenant
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...