Skocz do zawartości

Recommended Posts

Budżet: 2K

 

Niby mogę wysupłać więcej, ale wolałbym nie.

 

 

Rozdzielczość 2K 27 cali

 

Praca z wieloma oknami, Webmastering i gamedev wymuszają wyższą rozdzielczość. 

 

 

Odświeżanie 144Hz

 

Jak granie w gry to często dynamiczne jak Quake Champions, CS, BF, Titanfall 2 oraz klasyki i właściwie wszystko co ciekawe. Najczęściej wysoki fps nie byłby  problemem, bo nie napalam się na najnowsze, najbardziej wymagające gry. Filmów nie oglądam oprócz tutków na udemy itp.

Czy da się pogodzić wysokie odświeżanie z wysoką jakością obrazu? W internecie to sobie mogę tylko poczytać specyfikacje, a z nich wynika, że 144>60. Dla mnie między 60, a 74Hz jest duża różnica.

 

 

Matryca

 

Oprócz dobrych kolorów chciałbym, żeby dało się rozróżnić ciemne szczegóły, więc może VA?

 

Inne

 

Przydałby się freesync, bo liczę, że GPU Navi będą udane. Fajnie byłoby mieć regulację ekranu oraz głośniki wbudowane. Żeby też jak najmniej męczył oczy.

 

Wpadły w oko:

 

Dell S2719DGF, HP 27xq 1600 zł

-panele TN, brałbym tego della, gdybym się nie obawiał, że ciemne kolory się będą zlewać w szarość jak na moim LG 24EA53 IPS.

 

MSI Optix MAG27CQ 1999zł

-najdroższy i chyba najlepszy. Oczywiście głośników nie ma i po niewielkiej dopłacie jest teoretycznie sporo lepszy Samsung CHG70, ale jak mówiłem nie chcę wydawać więcej niż 2K.

 

Samsung LC27JG50QQUXEN 1350zł

- tania propozycja z panelem VA

 

Acer Predator XB271HUAbmiprz za 1700zł po sprzedaży myszy z promo.

-Co Myślicie o braniu monitora z G-sync. Mam GTX 970 OC i aż do premiery cyberpunk 2077, albo jakiegoś killera na miarę HD nie będę zmieniać. Cena bardzo spadła i jako jeden z nielicznych ma regulację oraz głośniki. Tylko czy w przyszłości w tym monitorze g-sync nie będzie bezużyteczny? No i jak z jakością obrazu w ogólnym użytkowaniu?

Edytowane przez Kamil369
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...