Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

szukam taniego ale w miarę szybkiego smartfona do kwoty 250zł ( mam 300 zł ale chciałbym dokupić dodatkowo etui i szybkę do niego)

Zadanie jest w miarę trudne, gdyż mam kilka wymagań co do niego, a mianowicie:

- telefon ma być raczej mniejszy, tak żebym go nie czuł w kieszeni - więc przekątna około 4.5 cala (tak żeby nie był zbyt długi, coś może do 12 cm)

- bateria w miarę dobra, min. 2000 mAh

- dual SIM ( mam 1 sima z playa do dzwonienia, a 2 do z multimedii do internetu)

- GPS (gdyż często będę używał map)

- slot na kartę pamięci

- android

- RAM 2 GB (min. 1,5)

 

Wiem, że ciężko znaleźć mniej cali z większym ramem, bo albo są 4,5 cala i 1 Gb ramu, albo 5,5 cali i 2 Gb, no ale może ktoś coś doradzi. 

Link to post
Share on other sites

a co powiesz o nowym  Xiaomi Redmi Go, co prawda tylko 1GB RAM ale ma czystego androida GO, co daje mu płynność działania, ma baterię 3000mAh i jest to dual sim z możliwością dodatkowej rozbudowy pamięci bez utraty możliwości z korzystania z drugiej karty.

Tylko nowa,

myślałem nad 1 Gb ale to raczej mało, mam tablet lenovo 1 Gb i po 3 latach chodzi ledwo ledwo. 

Link to post
Share on other sites

Jak mam być szczery to rozbieraj albo kup na Ali.

W tej cenie to nic nie kupisz spełniającego Twoje wymagania, a takie paści jak myphony, goclevery, czy inne manty to sobie daruj, więcej z tym użerania niż radości.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dozbieraj 50 zł i będzie xiaomi 6A z dystrybucji dalekowschodniej. Nie kupuj żadnego odrażającego etui, tym bardziej jeśli nie chcesz go czuć w kieszeni. Najwyżej szybkę, jeżeli obawiasz się, że go kiedyś upuścisz.

 

Wszystko co jest tańsze okaże się pewnie droższe, bo szybciej trzeba będzie kupić zamiennik. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...