Skocz do zawartości

[PS3] Demon's Souls


Recommended Posts

Widzę, że jeszcze nie ma na forum tematu o jednej z imo najbardziej niedocenionych gier. Jestem w trakcie przechodzenia, w zasadzie został mi już sam endgame i miałbym kilka pytań do osób które wbiły platynę, która nie ukrywam jest moim celem. 

 

1. Zasadnicza sprawa to tendencje. Udało mi się we wszystkich pięciu światach osiągnąć Pure White, zostały mi tylko chyba 2 wydarzenia w piątym świecie i możemy zmieniać stan świata. Chciałbym zdobyć ten pierścień od Monumentala (Friend's Ring) ale widziałem, że dużo ludzi bardzo łatwo to psuje. Dlatego chciałbym się dowiedzieć co teraz? Z tego co czytałem trzeba mieć w każdym świecie Pure Black World Tendency a potem zabić tam pięciu Black Phantom'ów żeby tym samym osiągnąć Pure White Character Tendency i wtedy można mieć nadzieję że się otrzyma upragniony pierścień. Do samego Monumentala warto iść przed czy po zabiciu ostatniego bossa w wybranym świecie?

 

Wiem, że osiągając Pure Black World Tendency albo będąc blisko tego stanu pojawiają się też Primeval Demon. Je z kolei warto zabijać przed czy po Balck Phantomie, czy to nie ma znaczenia?

 

2. Czy zabicie Executioner Miraldy w formie cielesnej, czyli przy Pure White World Tendency ma jakieś znaczenie dla tendencji mojej postaci i tym samym na to czy zdobędę Friend's Ring czy tylko zmienia tendencję świata? 

 

3. Jakieś porady w co warto się wyposażyć do farmienia Pure Bladestone? :->  :>

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...