Skocz do zawartości

[MULTI] DiRT - seria


Recommended Posts

jest maly szkopul bo jak instaluje gfwl np 3.3 to tak automatycznie sie aktualizuje i jest ta sama lipa , a jeszcze 1 pytanie czy jesli mam zainstalowane dirt 3 to czy nie powinienem miec tego w marketplace w pobrane /pelne gry? :roll: bo umnie jest pusto ale za to mam pobrany dodatek jest byl w prepadie :>

Link to post
Share on other sites

No. Grałem godzinkę na singlu, grałem ze 2 godzinki na split screenie z kuzynem i wyrzuciłem tą grę z dysku i później graliśmy w CMR4.

Nuuudyyyy, ta gra jest nudna aż się grać odechciewało. Splitscreen też szału nie robi, a grafika taka sobie. Nawet powiem że w DIRT2 lepiej mi się grało - lepsza grafika i dużo lepszy system sterowania. WRC jest tylko z nazwy, gymkhana czy jak to się pisze to porażka jest jakaś. I ogólnie blee

Link to post
Share on other sites

rozwiazalem moj problem z autosavem ,trzeba stworzyc nowe konto jako administrator w windowsie i nie uzywac polskich znakow bo wystepuje jakis blad przy zapisie gry np, zamiast C:/users/Łukasz/......mam C:/users/ja

 

Cos w tym jest bo ja mam GrZeSiO

 

a czy wam też ta gra się tak długggo wczytuje ?

 

Tak

U mnie też trzeba poczekac nawet 15-20 sekund zanim pojawi się znaczek Dirt 3

ale potem już elegancko chodzi

 

Nieraz mam wrazenie że nie wcisłem na ikonke do gry i musze sprawdzać w uruchomionych procesach :P

Link to post
Share on other sites

Zainstalowałem patcha dziś do tejże gry. Myślałem, że zacznie mi normalnie działać klawiatura(będzie ciągle działać i nie trzeba będzie robić resetów). Odpaliłem grę i przejechałem 10 wyścigów. Uradowany myślałem, że wszystko jest OK. Niestety na 11 wyścigu klawiatura znowu przestała działać :sciana:

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Łap recenzje. 8,5/10, więc raczej warto, jak za 20 zł.

 

DiRT 2 ukończony na 100%. Wg licznika Steam spędziłem w grze 20 godzin, wg licznika w grze "czas spędzony na jeździe" 12 godzin. Innymi słowy 40% tej produkcji to pasek postępu przy ładowaniu gry oraz menu.

 

http://img38.imageshack.us/img38/4420/dirt2game20120208201410.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 lata później...

Rajdowy symulator Dirt Rally debiutuje dziś na Steam Early Access

http://images.eurogamer.net/2013/articles//a/1/7/5/1/3/8/6/DiRT_Rally_Announce_15_1429865865.png

 

 

 

Najnowsza odsłona serii Dirt od studia Codemasters ponownie stawia na symulację rajdów. Produkcja - Dirt Rally - zadebiutowała dzisiaj w programie Early Access na Steamie.

Cenę ustalono obecnie na 27 euro (ok. 108 zł). Po 4 maja kwota wzrośnie do 30 euro (ok. 120 zł).

Deweloperzy zapewniają, że rozpoczynają w ten sposób prace nad nową częścią cyklu, stawiając tym razem na dużo większy realizm. Na początek otrzymamy 17 samochodów na 36 trasach w trzech krajach: Walii, Monte Carlo i Akropolu.

Model jazdy jest dużo bardziej skomplikowany niż w poprzednich odsłonach serii Dirt. Zrezygnowano także z możliwości przewijania czasu, by postawić na realizm. Uszkodzenia auta naprawimy pomiędzy odcinkami specjalnymi, ale jedynie w ograniczonym oknie czasu, w zależności od liczby inżynierów w zespole. Również trasy wzorowane są na odpowiednikach z prawdziwego świata.

Codemasters zapewnia, że w Dirt Rally nie uświadczymy płatności cyfrowych, a kolejne aktualizacje dostępne będą za darmo. W maju otrzymamy kolejne tory i auta, a w czerwcu odwiedzimy Niemcy.

Obecnie nie poinformowano o planach na wersje konsolowe, ale twórcy przyznali w rozmowie z Eurogamerem, że nie wykluczają konwersji w przyszłości - możliwe, że już jako Dirt 4.

 



Galeria tu: http://www.eurogamer.pl/articles/2015-04-27-rajdowy-symulator-dirt-rally-debiutuje-dzis-na-steam-early-access Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

Osobiście gorąco polecam grę, gram na G27 i naprawdę zabawa jest świetna, najlepszy symulator rally WRC w jaki grałem. Tylko czekać aż dodadzą więcej samochodów i tras ;) Polecam :)

 

Mój film na YT z użyciem G27 :)

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

Pełna gierka dostępna już na steam

 

 

Jak ktoś lubi rajdy to zdecydowanie gra warta polecenia (posiadam ją od pierwszego dnia early access). Gra nastawiona na kierownicę, chociaż na padzie gra się bardzo wygodnie. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...