Skocz do zawartości

[MULTI] DiRT - seria


Recommended Posts

Dobra Panowie potwierdzam tu problem z którym męczyłem się baardzo długo i najlepsze w tym wszystkim jest to,że nigdzie nie można było uzyskać pomocy ! mój problem był opisany wcześniej tyczy to tych którzy mają problemy w grach z wywalaniem do pulpitu bądz wieszaniem się gier tak jak to miało miejsce u mnie w dirt2/3.

Natrafiłem również w ostatniej chwili na stronke która by to jeszcze bardziej potwierdzała.

Objawy te itp. są spowodowane przez DX11 tylko sprawa ma się na tyle skomplikowana albo i nie,że nie wiadomo po której stronie leży winowajca tzn. czy to sterowniki karty,pliki systemu Win7 czy też zła optymalizacja pod DX11 od strony gry.Jedno jest pewne,że to gó**o dx11 powoduje całe zamieszanie.Miałem problemy z obydwiema częściami dirta,wymusiłem DX9 i te problemy znikły :jupi: tak samo Vista która nie ma DX11 to gry śmigają bez problemów.Posiadacze kart AMD mogą nie mieć tych problemów ale też się zdarzają przypadki,poczytajcie :

 

http://social.bioware.com/%22%22%22http:/social.bioware.com/forum/5/topic/310/index/6490381/1

 

 

co wy na to? Wielu użytkownikom DX11 powoduje takie cyrki oczywiście nie świadomi tego tak jak ja.I to nie jest tylko w Dircie,również inny sprzęt może nie poprawnie działać jak klawiatura/kierownica itp.

Link to post
Share on other sites

Wychodzi na to, że to wina samej gry (może coś twórcy skopali?), ale to dziwne i tak. Jeśli masz oryginalną grę to ok, jeśli "oryginalną" to może w tym jest problem, ale to moja teoria. Spróbuj z inną klawiaturą może po prostu Twojej DiRT 3 nie lubi :) Ewentualnie porządnie przez jakiś program do deinstalacji (nie ten z Windowsa) odinstaluj grę i zainstaluj ponownie, tak żeby nic w rejestrze nie zostało.

Edytowane przez Lamowaty
Link to post
Share on other sites

Ludzie ja nie wiem co wy macie z tymi kluczami. Na allegro kupowałem kilkakrotnie takie klucze po dużo niższej cenie i do dzisiaj po 2-3 latach one działają i mają się dobrze. To jest zwykły KEY, taki sam jak jest w pudełku jak grę kupujesz. Różnica jest taka, że sam sobie ją ściągasz albo steam lub EA downloader robi to za ciebie.

 

Jestem osobą sceptycznie nastawioną do zakupów w sieci i wolę zachowywać maksimum ostrożności, czasami nawet przepłacę kupując w realnym sklepie, ale widzę co kupuję.
Link to post
Share on other sites

Kontroler w Dirt 3 jest zrypany przez Codemasters musimy czekać na poprawke bo nawet nie zapamiętuje przypisanych klawiszy i możesz spróbować wymusić dx9 to co tobie sie dzieje z klawą może być również spowodowane przez dx11 i żadne reinstalki albo wady sprzetowe nie mają tu nic wspólnego.

Link to post
Share on other sites

Fakt nie zapisuje ustawień to prawda, jednak posiadam tą grę i nie mam z nią takich problemów, wszystko działa nic się nie dzieje (gra chodzi na DX11). Jednak Iwses chyba ma racje trzeba będzie najprawdopodobniej poczekać na jakiegoś patcha.

Link to post
Share on other sites

CIenizna ;) mam stałe 60 fps ;) Spoko gierka.

 

 

no komputerek ma już swoje latka ;) z resztą ty masz o wiele mocniejszego więc słowa "cienizna" nie skomentuję bo mogę tak samo powiedzieć o twoich 60FPS że są cienizną względem kompa jaki masz więc daruj sobie takie komentarze :)

a jak wiadomo FRAPS obciąża system i kompa podczas nagrywania

 

 

Co do waszych ogólnych problemów z klawiaturą to u siebie jeszcze się nie spotkałem i mam nadzieję że te błędy co są u was mnie nie napotkają

Edytowane przez DustEater
Link to post
Share on other sites

Witam chłopcy i dziewczęta. Właśnie zapinam w DIRT 3 od dwóch dni, jednak mam pewien problem.......gra uruchamia się w oknie. Nie mam pomysłu jak to zmienic. Wujek google mówi ze nie tylko ja mam taki problem, jednak nie znalazłem rozwiązania.

 

Czekam na rady.

Link to post
Share on other sites

Mam taki problem ze nie moge zapisac stanu gry bo auto save nie chce dzialac np tworze nowe konto gram i koncze 1 odcinek rajdu finlandi i wywala mi taki komunikat " Profile save failed.Save failed.Do you want to retry " .Powiem tak ze nie kupilem gry po to aby za kazdym razem zaczynac od poczatku i sluchac tych denerwujacych intr dla poczatkujacych.Probowalem nawet zapisac gre bez wylaczonego auto save niby sie udalo bo taki dalo komunikat ale po wejsciu znowu do gry musialem zaczynac od pocztku. Jesli ktos mial podobny problem niech pomoze bo jak szukalem po necie to sie okazuje ze to nie sa pojedyncze przypadki ,aha mam windows 7 x64bit wiec nie wiem czy to przez okienka

Link to post
Share on other sites

mam utworzone konto na windows live ale jak zakladałem ,czy jest jakis problem jesli wykorzystuje polskie znaki tzn: ą itp.Niech mi ktos napisze trzeba zrobic zeby zalozyc konto na win live bo widze ze chyba mam skopane najlepiej punkt po punkcie bo ten win live jest bardziej zjechany niz steam. Juz odinstalowalem gre 3 razy i nic ,choc byl jakis upgrade tylko nie wiem czego. Juz mam powoli dosyc tego win live

Edytowane przez pykryt
Link to post
Share on other sites

Pierwsze cztery godziny rozgrywki za mną, i nic z nich nie zapamiętałem poza kilkoma widoczkami. Oprawa wizualna stoi na bardzo wysokim poziomie. Szczegółowość plansz, ilość obiektów 3D zwala z nóg (Finlandzkie lasy). W niektórych trasach w Gran Turismo 5 nie ma tyle obiektów, co na paru metrach kwadratowych w DiRT 3.

 

Czuję się jakby ktoś mnie opluł, skopał, a później mnie obszczał. Okazało się bowiem, że Mistrzowie Kodu kłapali jedynie językiem, a nie wprowadzali słów w linijki kodu. Model jazdy jest wybitnie zręcznościowy (pierwsza moja gra wyścigowa od czasu kiedy sprzedałem Driving Force GT). Z asystami jedzie się jak po sznurku, a bez nich samochód zmienia się w mydło. Miało być WRC, a mamy jakiś mało smaczny miks wszystkiego.

 

6/10 - zabawa tylko ze znajomymi.

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites

Gierka naprawdę dobra tylko ze trzeba grac na padzie od x360

 

pykryt jeśli masz utworzone konto na windows live to nie powinieneś mieć takich problemów

 

Na innych padach tez się da grac i zapisuje ustawienia

Tylko jeste jeden warunek

Trzeba wrzucić emulatorek pada x360 do folderu z gra i wtedy ustawienia sie zapisuja i można sobie zmieniać przyciski jak sie komu podoba :)

Link to post
Share on other sites

Teraz nie wiem gdzie pisac do supportu win live czy do codemasters.Bo ma jeszce jeden problem oprocz tego ze jak wchodze do gry i tworze profil ( chyba juz 20 bo nie zapisuje) to pojawia sie komunikat pozniej autosave createad tylko ze jak zaczynam grac albo chce cos zmienic w ustawieniach gry to wywala mi blad profile failed,save failed .Nie wiem jak to jest ale jesli mam skopane konto na win live to jakim cudem moge grac na muti bo jak laduje sie gra to pojawia sie okno win live zaloguj sie itd wszystko pieknie tylko ze jak chcialem zmienic tag w markeplace to wywalilo mi blad staus code 80004005 a do tego nie wiem czy gfwl ma poskie wsparcie czy bede usial pisac moja lamana angielszczyzna a do tego tak jak zauwazylem ze jesli tak chodza strony do suportu itp stron do xbox live to sie dziwie ze to games for win live jeszcze chodzi ma wiecej zwiech niz win 95

Link to post
Share on other sites

Spróbuj odinstalowac to Games for Windows i wgrac od nowa i ściagnij kilka wersji i popróbuj , może być tak że lepiej bedzie na starszej wersji a moze być na odwrót i bedzie dobrze na tej najnowszej wersji

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...