Skocz do zawartości

[MULTI] DiRT - seria


Recommended Posts

Widzę że brak tematu o tej grze więc zakładam :)

 

Moje pierwsze wrażenia z gry są takie, że gra jest praktycznie niezmieniona w porównaniu do DiRT 2. Liczyłem na super warunki pogodowe takiej jakości jak woda na szybie w drugiej części gry, jednak się przeliczyłem. Śnieg nawet nie wygląda tak fajnie jak woda w 2. Ale ogólnie gra jest dobra, trzyma wysoki poziom. Grałem na klawiaturze a wiadomo co to oznacza ;):P

 

Zauważyłem że gra ma straszne wymagania sprzętowe, jednak jest to całkowita nieprawda. Zagrałem na wszystkich opcjach na high lub ultra (możliwy max). Zamieszczam poniżej filmiki z mojej gry:

 

Filmik benchmarkowy:

 

I mała kompilacja kilku przejazdów:

Edytowane przez DustEater
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

powiem tak. serwis GAMECODES jest "zaufany". można spokojnie kupować tam klucze :) korzystam z niego dość często :)

 

W innym sklepie "klucze24.pl" znajdziesz keya za 47zł :) sklep także warty polecenia

 

 

I zapraszam do dyskusji na temat gry: http://forum-dev.benchmark.pl/topic/28054-dirt-3-temat-ogolny/ .

Edytowane przez DustEater
Link to post
Share on other sites

Fajnie:) czekam na złożone zamówienie lecz z tego co widzę to między cz.2 nie różni się w grafice,więcej tras + warunki pogodowe w których najbardziej szkoda brak efektów śniegu i deszczu np. na szybie.Jak dostane gre to ją przetestuje :) a napisz czy jest możliwa jazda na skróty jak było w dirt2 bo to było najbardziej poronione w biciu rekordów czasowych?.

Link to post
Share on other sites

ogólnie warto. tryb gymkhana jest fajny :D i do tego jestem na początku gry; mało tras i mało samochodów. ale przyjemność z jazdy jest duża, nawet jak na moją grę na klawiaturze :D

 

za 47zł jest klucz na allegro ;) u zaufanego sprzedawcy więc można spokojnie brać

Edytowane przez DustEater
Link to post
Share on other sites

Gra wymiata ;] Poprostu nie mogę się oderwać od gymkhan' y ;P A i co do wymagań rzeczywiście przesadzili. Na moim kompie chodzi na full. A jak tam wasze wrażenia ??? Ja wczoraj przypadkowo znalazleł Easter Egga ;]

 

Edit : Przed chwilą nagrałem filmik z easter eggiem którego znalazłem ;] Link :

Edytowane przez jarossisek
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie gierka jest wyśmienita.

 

Zapraszam do oglądania filmików z trybu Multiplayer, mojego autorstwa ;)

 

Gameplay 1

Gameplay 2

 

 

Miłego oglądania.

 

@jarossisek

 

Witam ;).

Jeśli masz oryginalną kopię gry, zaproś mnie na LIVE "eGabeleXxX", od czasu do czasu możemy porywalizować ;).

Edytowane przez eGabeleXxX
Link to post
Share on other sites

Hmmm... czyli na klawiaturze też można spokojnie grać? Ja pamiętam, że moją taką pierwszą grą był Colin McRea 2.0 :D Była to gra dość prosta, więc klawiatura wystarczała. Ale teraz DiRT to nowa generacja ;]

Jeszcze takie pytanie: DiRT pójdzie na najwyższych na HD5750?

Link to post
Share on other sites

Hey, mi sie gra rowniez podoba, ale mam 1 problem... mam juz caly duzy trojkat zloty (wszystkie 4 mniejsze tez), ale nie moge przejsc do nast. duzego trojkata...mam wszystkie 1 miejsca w wyscigach, i medale co najmniej srebrne, czasem platynowe... co musze zrobic? mam miec wszystkie platyny? nie dam rady!

Link to post
Share on other sites

Siema ja mam inny problem,gra sie wiesza to samo mialem w dirt2 a co do dirt3 gra jest super ale zaś zj****i config w którym nie da się przypisać na stałe ustawienia klawiszy w moim wypadku kiery po wyłączeniu gry resetuje sie wszystko,bezsens.

 

wie ktoś gdzie znajduje sie i można ręcznie w pliku konfiguracyjnym wklepać ustawienia np. kierownicy bo w menu gry sie nie da na stałe.

Edytowane przez lwses
Link to post
Share on other sites

Cześć!

Mam problem z grą DiRT3.

Otóż kiedy gram, czasami na samym podczas wyścigu, czasami podczas ładowania, czasami po 2 godzinach przestaje działać klawiatura.

Musze resetować komputer. Nie działa żaden klawisz. Jedynym który działa jest przycisk do uruchamiania kalkulatora. Wtedy gra minimalizuje się i mogę ją wyłączyć.

Ale nadal nie działa klawiatura.

Jest to denerwujące gdy jadę i auto jedzie w krzaki bo nie da się skręcić, tracę cały wyścig i muszę resetować komputer.

Dziękuję i pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

no ja również ciupie giera wypasik jeszcze ładniejsza od dirt2 który też jest spoko a co do problemów z dirtem wyczaiłem ale musze zrobić pare testów by mogło sie potwierdzić na 100%

 

meczyłem sie 4 miechy :/

 

ogólnie controls jest zrypany resetuje ustawienia musimy czekać na poprawke o ile wyjdzie.

Edytowane przez lwses
Link to post
Share on other sites

Sprawdzałeś może jakaś inna klawiaturę ? Ta którą opisujesz jest przewodowa czy nie ? Czy w czasie normalnej pracy bądź grania w inną grę też się tak zdarza ?

Pytam co by wykluczyć jakieś możliwości, bo powodów może być wiele.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...