Skocz do zawartości

gtx 560Ti do procka...


Recommended Posts

RAM: Kingston 4GB Hyper X KHX 1600MHz +

Płyta Główna: Gigabyte -GA-MA790XT-UD4P 790 S-AM3

Zasilacz: CHIEFTEC 600W

Coolermaster Elite 330k

 

oc na poziomie 3.8GHz i będzie hulać :wariat:

 

Za C*** ni chce wbic na 3,8 chodzby na v1,472 - więcej nie próbowałem bo chyba nie ma sensu
Link to post
Share on other sites

C3 wbijały tyle. W sumie cep może padać, bo katana taka duża nie jest. Jakie masz na nim temperatury(stress)?

 

Właśnie o to chodzi że chyba spore teraz w spoczynku mam 45-47...

OCCT stress dobije 65 ....

dałem 110zl za niezły szit ! żałuje ...

Edytowane przez bols244
Link to post
Share on other sites

65 stopni to i tak wysoka temperatura jak dla tej rewizji. Proponuję zmianę cooler'a na coś większego i więcej wiary w pozytywny wynik :)

 

EDIT: Katana 3 to ciągnie stocka przy temperaturze 55*C, w dodatku jest mała i posiada wentyl 92mm.

Edytowane przez Gadget
Link to post
Share on other sites

65 stopni to i tak wysoka temperatura jak dla tej rewizji. Proponuję zmianę cooler'a na coś większego i więcej wiary w pozytywny wynik :)

 

EDIT: Katana 3 to ciągnie stocka przy temperaturze 55*C, w dodatku jest mała i posiada wentyl 92mm.

 

Jedyny plus jest taki ze wogole jej nie slysze ale to chyba normalne przy kazdym cooleq...

Nowy cooler? nie ma mowy nie wkladam w chlodzenie kolejnej kasy jedyne co teraz zrobi to sprzedam gtx i kupie tego 560Ti

co do mojej katany takie wysokie temp to chyba przez to bo dałem chyba za duzo pasty, to może być przyczyna ?

czy jest mała to nie powiedział bym ledwo zamykam obódowe :D dodam że pokój mam na poddaszu i w pokoju jest okropnie gorąco ! sam sie poce siedząc.

Edytowane przez bols244
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...