Skocz do zawartości

Mały komputer, jak najniższy koszt


Recommended Posts

Witam,

 

chciałbym kupić do salonu komputer o jak najmniejszych rozmiarach.

Będzie on używamy do oglądania filmów, słuchania muzyki i przeglądania internetu.

Koszt oczywiście im mniejszy, tym lepiej.

Karta może być zintegrowana, procek bez znaczenia.

Zależy mi na wyjściu USB, najlepiej również wyjście HDMI.

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za pomoc, chyba zdecyduję się na taki komputerek: http://allegro.pl/msi-e350ia-e45-amd-hudson-m1-fusion-usb3-mini-itx-i1614697298.html

 

A nie lepiej wziąć coś z tego co koledzy zaproponowali ? To jest sama płyta z prockiem chyba nawet bez ramu (wybacz nie doczytalem troche zmecozny jestem) i z karta graficzna zintegrowną. A gdzie zasilacz, buda, napęd, dysk twardy? Myślę, że mógłbyś się zastanowić nad propozycjami, kótre podali koledzy.
Link to post
Share on other sites

Teoretycznie tak, ale mam mały dysk 2.5 " i 2 GB RAM'u od kolegi.

W komputerowym jest do kupienia mała obudowa za 50 zł, która pasuje do kolorystyki salonu akurat.

Jedyny problem to zasilacz nie wiem jaka moc, jakie wymiary itp.

Pobór prądu najlepiej jakby zmieściłby się w 100W, ale nie wiem ile takie komputerki pobierają.

Link to post
Share on other sites

Teoretycznie tak, ale mam mały dysk 2.5 " i 2 GB RAM'u od kolegi.

W komputerowym jest do kupienia mała obudowa za 50 zł, która pasuje do kolorystyki salonu akurat.

Jedyny problem to zasilacz nie wiem jaka moc, jakie wymiary itp.

Pobór prądu najlepiej jakby zmieściłby się w 100W, ale nie wiem ile takie komputerki pobierają.

 

A mógłbyś podać jaka to jest obudowa bo w takim układzie to nawet dobre rozwiązanie. Jak podasz obudowe to zasilacz sie znajdzie jakiś bo szczerze mówiąc nie wiem jaki zasilacz do takiej obudowy pasuje:)
Link to post
Share on other sites

No własnie tak myślalem bo ten zasilacz byl troche podobny do normlanych (ten w obudowie co autor wysłał ze sklepu proline). Dlatego napisałem, żeby ktoś się wypowiedział.

Edytowane przez kubbak
Regulamin - punkt 2j
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...