Skocz do zawartości

Wymiana GTX 1080, na co ?


Recommended Posts

Witam jak w temacie, nie gram już od bardzo długa, chyba się całkowicie wypaliłem. Zastanawiam się na jaką kartę wymienić GTX 1080, żeby w razie draki, można było zagrać w jakąś starą grę sieciową typu BF3, CS, itp, gdyby chęć powróciła. Bo na ogół gry singiel szybko mnie nudzą, co zacząłem grę, to jej nie kończyłem.

 

Nie wiem czy jest sens trzymać taką kartę, jeżeli śluzy wyłącznie do  wyświetlania pulpitu od ponad pół roku.

 

Jakieś pomysły ? Byłby wdzięczy za pomoc, Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Hehehe to się nazywa starość :D Jakbym słyszał siebie pół roku temu.

 

Serwują nam g*wno, krzyczą sobie za nie majątek, a na koniec Ci jeszcze powiedzą, że gra nie należy do Ciebie bo ty zapłaciłeś za "dostęp do usługi" (jeszcze w tle odpalają jakieś inne g*wno, które pożera połowę zasobów kompa) - stąd nie tylko Ciebie dopada niechęć aka wypalenie.

 

U mnie byly:

Rx Vega 56 > Rx Vega 64 i... przesiadłem się na rx 580 4GB. Kupujesz w bundlu z grami za ~750 PLN, gry schodzą po stówce i masz w zupełności wystarczająca kartę do maksowania starszych tytułów w 1080p.

 

Polecam, nie ma co się męczyć w #PcMasterRace

Link to post
Share on other sites

Jak już zaczęliście o wypaleniu to powiem szczerze że mnie już też powoli dopada,aczkolwiek dorwałem najnowszego Residenta i oderwać się nie mogę.Czekam też na Metro Exodus i wiem na pewno że przy tej grze też cztery litery mnie zabolą od siedzenia.Jednakże człowiek powoli chyba robi się coraz bardziej wybredny.

Link to post
Share on other sites

Jak już zaczęliście o wypaleniu to powiem szczerze że mnie już też powoli dopada,aczkolwiek dorwałem najnowszego Residenta i oderwać się nie mogę.Czekam też na Metro Exodus i wiem na pewno że przy tej grze też cztery litery mnie zabolą od siedzenia.Jednakże człowiek powoli chyba robi się coraz bardziej wybredny.

Miałem ten sam problem, ale VR mnie trochę uratował, a od czasu do czasu coś nowego płaskiego typu Resident albo Metro też włączę. Najciekawsze tytuły ogrywam jednak na PS4 (głównie exy), zwłaszcza ostatnio, bo biblioteka PC master race trochę słaba.... Wracając do tematu. @breed Zostaw sobie tego GTXa. Wiele nie zarobisz, a chwilę jeszcze odpalisz nowe tytuły na max w 1080p.

Edytowane przez czorcik696
Link to post
Share on other sites

@Up zarobić nie zarobi ale STRACI mniej. Jego 1080 zejdzie spokojnie za 1500-1600, taki rx 580 4gb wleci za te 500-600 (liczę po Cashbacku za gry). Będzie 1k w kieszeni, a jak okazyjnie odpali BF3 czy Kantera to nie zobaczy różnicy.

 

Jedyny sens trzymania GPU to "perełki" (gry, w które serio warto zagrać, /RE2 faktycznie mega im wyszedł/) ale jak często takie coś wychodzi? Ostatnią grą, która moim zdaniem faktycznie była warta tego, by zrobić upgrade złomu był... Wiedźmin 3 z maja 2015 roku.

Link to post
Share on other sites

Jest OK, o ile masz dobrze chlodzona i jej nie zajechales. Nie potrzebuja za duzo mocy do dzialania, wiec sie tez nie niszcza. Widac to po uszkodzonych na alledrogo - wiekszosc padak to "Radki" i niewiele GTX 1xxx tam jest

 

Ja swoja zostawiam, dodam najwyzej druga na SLI. Mialem juz tak na 970 i bylem zadowolony

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...