Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Zamarzył mi się nowy smartfon a że jestem zielony w temacie mam trudny orzech do zgryzienia dlatego zwracam się o pomoc do fachowców. Chciał bym aby smartfon nie był za dużych rozmiarów posiadam tableta ;p aby był wydajny oczywiście jak na dany przedział cenowy fajnie gdyby posiadał gorilla glass ogólnie dobrze gdyby był wytrzymały często zdarza mi się upuścić telefon niezły aparat i możliwość aktualizacji oprogramowania teżjest dla mnie istotna.

Zastanawiałem się nad htc u ultra lub u 11 xiaomi redmi note 5 ale jakoś nie jestem przekonany do tej marki chodź nigdy nie miałem ich smarfona przyznaję się bez bicia ;p ewentualnie sony xz1. Tak jak pisałem wcześniej w temacie jestem noga więc liczę też na wasze opinie i propozycję.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

U ultra nie ma już żadnego wsparcia, U11 ma dostać androida Pie, ale samo wsparcie w htc to kpina. Nie ma poprawek bezpieczeństwa, a U11 brandowy z Orange w dalszym ciągu nie ma chyba nawet Oreo z tego co się orientuje. 

Ja bym celował w Huawei P20 (bo teraz jest w świetnej cenie - euro 1549zł) lub Mi Mix 2s. XZ1 też nie najgorszy wybór, ale bateria nie urywa. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Aaa, wrzuciłeś HTC U11, które kosztuje ~1500zł więc na tej podstawie P20 zaproponowałem. 

To jeśli zadowolisz się jedną aktualizacją do Pie U11 jest świetnym wyborem. Opcjonalnie ze świetnym aparatem masz S7 (ale ma on zakończone wsparcie na Oreo, teraz jedynie poprawki zabezpieczeń przychodzą). 

A no i oczywiście masz jeszcze LG G6 w kwocie około ~1k, wybór bardzo dobry. IP68, standard militarny, całkiem dobry procek, aparat dobry (ale gorszy od S7 czy HTC U11), na plus szeroki kąt. 

Edytowane przez Chelsey
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

HTC u11 a u11 life to dwa różne telefony ;) u11 zdecydowanie warto, u11 life do końca nie wiem. Co do wyboru xz1 a LG g6 to trudno powiedzieć. Wsparcie na pewno lepsze w Sony, wydajność i płynność też. Aparat obstawiam, że LG, bateria także, do tego proporcje ekranu 18:9. Ja raczej wolałbym LG, ale tu nie ma złego wyboru ;)

 

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

XZ1/G6 to są ex-flagowce, Redmi Note 5 to typowy średniak. Aparat będzie znacząco gorszy od G6, płynność pewnie porównywalna w codziennej pracy, bateria na duży plus redmi. Ale całościowo to inne klasy telefonów, G6 jest zdecydowanie lepszą opcją. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...