Skocz do zawartości

Akg k550 mkiii vs audio-technica ath-msr7


Recommended Posts

Witam Serdecznie. W zasadzie jak w temacie. Zależy mi na słuchawkach zamkniętych, w miarę dobrze izolujących, ale także na sporej sceniczności. Doszedłem do wniosku, że te dwie pary spełnią moje oczekiwania. Które będą lepsze? Które mają większą scenę? Na razie mam do nich smsl m2. Jestem też otwarty na inne propozycje zamkniętych słuchawek scenicznych, w budżecie do około 800zł. Nie faworyzuję żadnego pasma, bas niech będzie obecny, średnica niezbyt wycofana, a góra bez sybilantów. Będą służyły do słuchania elektroniki i metalu, również do grania. Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Ja bym tu widział DT150. ATH są bardzo jasne, AKG trochę również. Beyerdynamici są neutralne i naturalne  na średnicy. Góra lekko przycięta. Bas mocny, odczuwalny , różnorodny, z dobra kontrolą. Sceniczne bardzo dobre  ale żeby pod tym względem  wycisnąć wszystko potrzeba sprzętu za 4K+. Na tańszym i odpowiednio dobranym  tez sporo potrafią pokazać. 

Link to post
Share on other sites

Z dwóch wymienionych w temacie na pewno większa scena w całokształcie będzie w AKG K550MKIII, MSR 7 mają fajną scenę jak na słuchawki przenośne, membrany ustawione pod kątem powodują że jest też spoko głębia, ale nie jest to poziom K550. Trzeba pamiętać tylko by dobrze ułożyć nausznice, ja na początku nie czułem glębi tych słuchawek dopiero jak je ustawiłem prawidłowo to zaczęło się dziać :). Jeszcze większa scena i trochę jaśnniejsza góra, kosztem basu będzie w MKI ale wtedy trzeba szukać używek. 

Link to post
Share on other sites

Ja bym tu widział DT150. ATH są bardzo jasne, AKG trochę również. Beyerdynamici są neutralne i naturalne  na średnicy. Góra lekko przycięta. Bas mocny, odczuwalny , różnorodny, z dobra kontrolą. Sceniczne bardzo dobre  ale żeby pod tym względem  wycisnąć wszystko potrzeba sprzętu za 4K+. Na tańszym i odpowiednio dobranym  tez sporo potrafią pokazać. 

Myślałem nad nimi, ale obawiam się, że mój smsl m2 by nie wyrobił z napędzeniem i słuchawki by brzmiały cicho i mułowato, nie wiem też jakby sprawdzały się w grach, zwłaszcza takich które robią klimat dźwiękiem, bo nie chodzi mi tutaj o pozycjonowanie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...