Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, planuję zakupić telefon dla narzeczonej. Aktualnie posiada LG Spirit także już trochę wiekowy..

Coś z ekranem minimum 5,5" oraz 4Gb ram i android nie chce jej pakować MIUI. Z naciskiem na zdjęcia, w maju urodzi się nam syn i zapewne będzie robione wiele zdjęć, wywoływanych u fotografa a następnie osadzonych w ramce na półce bądź ścianie. Oczywiście inne zastosowanie internet i wszelkiego rodzaju strony od wp/pudelek/YT itd.

Telefon będzie służył przez ok. 3lata na pewno. Narzeczona się upiera że więcej nie chce przeznaczyć na telefon niż 800zł. Myślałem nad Xiaomi mi a2 lite (750zł) w wersji 4/64 z AndroidOne. Jednakże znajomy mi polecił Samsung Galaxy A7 jeśli chodzi o zdjęcia, nie wiem ile w tym prawdy ale jeśli jest taki dobry to jestem w stanie dołożyć i wydać te 1150zł na niego (allegro) wersja 4/64. Jak myślicie, co byście polecili innego bądź odradzili z w/w? Jeśli nie ma różnicy w zdjęciach takiej znaczącej to szkoda dopłacać do tego A7.

Edytowane przez KATORGAA
Link to post
Share on other sites

Szukać Samsunga S7,do ~1200zl nic lepszego w kwestii zdjęć nie ma. A2 lite ma słaby aparat, szczególnie jeśli chcecie zdjęcia wywoływać. Już lepiej A2, który ma znacząco lepszy, ale wciąż zauważalnie gorszy od s7.

 

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Szukać Samsunga S7,do ~1200zl nic lepszego w kwestii zdjęć nie ma. A2 lite ma słaby aparat, szczególnie jeśli chcecie zdjęcia wywoływać. Już lepiej A2, który ma znacząco lepszy, ale wciąż zauważalnie gorszy od s7. Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

 

Za mały ekran ma 5,1". Szukam minimum 5,5".

Link to post
Share on other sites

Jeżeli z naciskiem na zdjęcia to bym nie wchodził w Xiaomi. Ostatecznie ta A2 ale jakościowo nie będzie jakiś wielkich rewelacji tym bardziej że zdjęcia maja być wywoływane. Postawiłbym na coś ze stricte dobrym aparatem np. LG G6 który ma obiektywy które obsługują szeroki kąt. Zdjęcia sa ok chociaż sam telefon jest już około 2 lat na rynku. 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli z naciskiem na zdjęcia to bym nie wchodził w Xiaomi. Ostatecznie ta A2 ale jakościowo nie będzie jakiś wielkich rewelacji tym bardziej że zdjęcia maja być wywoływane. Postawiłbym na coś ze stricte dobrym aparatem np. LG G6 który ma obiektywy które obsługują szeroki kąt. Zdjęcia sa ok chociaż sam telefon jest już około 2 lat na rynku. 

 

No właśnie ciężka sprawa. Wolałbym jej coś nowszego kupić, no ale gdzie tu znaleźć kompromis, cena a jakość zdjęć. Czas mam ostatecznie do końca kwietnia, ale nie wiem czy coś to zmieni, bo cen raczej nie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...