Skocz do zawartości

MSI GeForce RTX 2070 Gaming Z - Dylemat z kupnem


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Andriuu,

Recommended Posts

Hey, zastanawiam się czy nie kupić ww. grafiki. Niedawno zmieniłem monitor i spodziewam się, że nawet z tym RTX'em w zalecanej konfiguracji - mowa o 4K nie ma co mówić, ale może 2K jest realne ??

 

Nie wiem tylko co o tej karcie myśleć jedni mega chwalą inni piszą, że lepiej wziąć coś innego o 300-400 zł tańsze np. wersję ARMOR. 

 

Co sądzicie proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Teraz tak sobie myślę i kupno RTX2080 wiązałoby się także z dodatkową wymianą zasilacza, bo ten raczej by nie udźwignął grafiki tym bardziej, że mam podłączone 4x HDD i napęd... 

 

Zasilacz spokojnie da rade i to jeszcze z sporym zapasem.

2070 do 2k to trochę za mało jeżeli celujesz w 144hz. 2080 to minimum w tej rozdzielczości.

Link to post
Share on other sites

Ja mam MSI RTX2080 X Trio który działa bez problemów na 550W w goldzie razem z i7 6700k, 16gb ram, 4 dyskami, napędem i tym samym chłodzeniem które masz Ty. Zestaw jest stabilny, ale myślę i tak zmienić na 650W albo 700W w goldzie, bo chcę oskalpować, podkręcić i zwodować procesor.

Link to post
Share on other sites

144 Hz to nie rozdzielczość, tyle można uzyskać na "rozdzielczości" całkiem niskiej

Wiadomo że chodzi o 144 Hz i żeby mieć w 2k 144fps. I wspomniałem o 2k więc czytamy ze zrozumiem

Edytowane przez r1023
Link to post
Share on other sites

sprawdzałem obudowę posiadam:  Lancool K62 czarna. 

 

Wydaje mi się, że może się nie zmieścić grafika ?

 

nie mogę znaleźć informacji o wymiarach jedyne co widzę, że mój ASUS STRIX GTX 970 OC ma długość 28cm, według specyfikacji producenta MSI ma 32,7cm czyli wejdzie mi delikatnie w szufladę do mocowania napędów optycznych. Na oko 2-2,5cm

Edytowane przez Andriuu
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Ale co to, że 2-3 cm będzie w tym obszarze to chyba nic nie przeszkadza ? Może za jakiś czas i obudowę wymienię na coś ze szkłem hartowanym


Dobra nie było co się bawić zamówiłem dodatkowo obudowę: SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black 

 

Niby nisko budżetowa, ale fajnie, że zasilacz + HDD zakryte będą. Jedynie SSD Samsung EVO zostawię widoczne ;)


Grafika zakupiona, dziękuję za pomoc ! :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...