Skocz do zawartości

GeForce 820M, problem z zainstalowaniem najnowszcych sterowników


Recommended Posts

Witam, posiadam laptopa Lenovo G710 w konfiguracji: i3 oraz GeForce 820M, mam na nim Windows 8.1 64 bit, nie był używany przez jakiś czas. Chciałem zaktualizować sterownik do grafiki, więc otworzyłem stronę GeForce'a, wybrałem model oraz system, wyszukało mi najnowszy 417.35 z 12 grudnia, no to pobieram. Po pobraniu i otworzeniu po jakimś czasie pokazuje się taki komunikat

AyoGNHC.png

 

Sterownik 391 zainstalował się poprawnie, co może być nie tak?

 

Link to post
Share on other sites

Windows 8.1 nie jest wspierany przez MS i widać skutki sterowniki wypuścili ale coś nie trybi, bo pewnie jest już pisany wyłącznie pod kątem tych jeszcze siedzących na Win 7 o użytkownikach Win 8.1 zapomnieli. Spróbuj ręcznie zaktualizować sterownik poprzez menadżer urządzeń i wybrać folder do którego się sterowniki rozpakowały przed instalacją. Ja tak robiłem jak miałem Geforca GTX570 i bezczelnie sterowniki się nie chciały zainstalować. Pomimo tego że na papierze karta była wspierana,  instalator też krzyczał że nie znalazł zgodnego sprzętu. 

Link to post
Share on other sites

Windows 8.1 nie jest wspierany przez MS i widać skutki sterowniki wypuścili ale coś nie trybi, bo pewnie jest już pisany wyłącznie pod kątem tych jeszcze siedzących na Win 7 o użytkownikach Win 8.1 zapomnieli. Spróbuj ręcznie zaktualizować sterownik poprzez menadżer urządzeń i wybrać folder do którego się sterowniki rozpakowały przed instalacją. Ja tak robiłem jak miałem Geforca GTX570 i bezczelnie sterowniki się nie chciały zainstalować. Pomimo tego że na papierze karta była wspierana,  instalator też krzyczał że nie znalazł zgodnego sprzętu. 

 Okej, tak spróbuję, jeśli nie poskutkuje no to cóż, będę siedział na tych sterownikach, może im się przypomni i wypuszczą bo jak widzę 820M jest jeszcze wspierany.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...