Skocz do zawartości

Nowa karta graficzna, dziwne obwódki liter i zniekształcenie obarzu.


Recommended Posts

Cześć,

dzisiaj zakupiłam kartę  GT 1030 OC ze sklepu nówke sztukę, ale po podłączeniu ją do mojego monitora przez kabel HDMI bardzo zniekształca cały obraz. Instalacja najnowszych, najstarszych lub innych sterowników nic nie zmienia. Poniżej zamieszczam SS-y może to widać ja nie mam możliwości teraz podłączyć jej inaczej. Jeden screen jest PrtSc a dwa inne robione telefonem. Chodzi o to ,że gamma jest tak dowalona ,że oczy bolą.

 

https://imgur.com/a/QkXJLpF

 

 

@To nie wina monitora, on wyświetla wszystko poprawnie.

Edytowane przez Salem666
Link to post
Share on other sites

Pytanie - masz stary monitor z hdmi i DVI? Jak tak to kup przejściówkę do monitora z hdmi na DVI mi nec 8 letni tylko tak odzyskał dobry obraz. Cos te pierwsze hdmi w monitorach nie ten teges.

 

Monitor to Samsung p2270hd, właśnie sklepy otwarte w środe więc nie mam jak :P

Mam jeszcze stary którego używała bym gdyby nie ta przejściówka (kupiłam złą jak zwykle...)

Edytowane przez Salem666
Link to post
Share on other sites

Pamiętaj tylko że ona ma być wpinana w dvi monitora i ten hdmi w nią wpinasz, jeżeli zostawisz monitor na hdmi a przejściówkę dasz w kartę to i tak lipa...

PS.

Kiedyś w Samsungach trzeba było pogrzebać w ustawieniach monitora. W źródle sygnału wchodzisz w HDMI i tam ustawiasz nazwę sprzętu skąd pochodzi sygnał (musisz zmienić ------ na PC) i wtedy wszystko hula jak ta lala.

Edytowane przez AudiAWX
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Pamiętaj tylko że ona ma być wpinana w dvi monitora i ten hdmi w nią wpinasz, jeżeli zostawisz monitor na hdmi a przejściówkę dasz w kartę to i tak lipa... PS. Kiedyś w Samsungach trzeba było pogrzebać w ustawieniach monitora. W źródle sygnału wchodzisz w HDMI i tam ustawiasz nazwę sprzętu skąd pochodzi sygnał (musisz zmienić ------ na PC) i wtedy wszystko hula jak ta lala.

 

Jesteś moim bogiem, wszystko w porządku teraz działa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...