Skocz do zawartości

Telefon za około 2000 zł


Recommended Posts

Witam, od dłuższego czasu użytkuję Asusa Zenfone 3 4/64 GB, chciał bym go wymienić na coś nowszego co posłuży 2-3 lata. Mój budżet to około 2 tyś zł +/- 200 zł. Preferowany rozmiar 5.8 - 6.3 cala najważniejszymi parametrami dla mnie są dobry ekran, aparat i bateria, cyferki mnie w ogóle nie interesują więc wyniki benchmarków można pominąć, wystarczy aby telefon nie zamulał w codziennym użytkowaniu :) 

Na oku mam Huawei P20, Samsung Galaxy S8+ Xiaomi Mi8, Samsung Galaxy A9, Asus Zenfone 5z lub Oneplus 6 lub 6T jeśli warto dopłacać. Interesują mnie tylko telefony nowe. Pytanie który z tych telefonów będzie najlepszy ewentualnie proszę o inne propozycję. Pozdrawiam.

 

 

 

PS. U mnie w mieście jest taki punkt w markecie "Teletorium" oferują nowe, zafoliowane telefony w atrakcyjnych cenach, niektóre nawet kilkaset zł taniej niż w "normalnym" sklepie, ktoś może się podzielić opinią o tym sprzedawcy? Skąd takie niskie ceny?

Link to post
Share on other sites

W zasadzie co nie wybierzesz z ww to będziesz zadowolony. Jedynie odrzuć a9 z tej listy, bo nie jest wart rozważania.

Pamiętaj jedynie, że p20 i zenfone 5z nie mają ekranu OLED, więc pod tym względem będą gorsze. Ja osobiście wybór zawezilbym do S8+ (jako telefon najbardziej kompletny-jack, slot kart sd, kapitalny ekran, świetny aparat) i OP6t z racji świetnej baterii, przyzwoitego (lecz gorszego od S8 aparatu) i najlepszej optymalizacji na rynku.

 

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Chelsey
Link to post
Share on other sites

Według mnie na czas 2-3 lat brak oled to + kto wie czy ekran nie wypali sie np po roku potem męczyć się z takim ekranem to koszmar [dla mnie] 

Z listy wybrałbym albo one+6/t [w sumie obojętnie który różnic prawie nie ma] a ekran juz pomijam albo asusa przy okazji są najlepiej wyposażone ze wszystkich na te kilka lat

Link to post
Share on other sites

Dziękuję bardzo za pomoc w wyborze, prawdopodobnie skuszę się na OP6T zwłaszcza że  smartfony tego producenta bardzo dobrze trzymają wartość. Kurs w moim banku to 4.43 zł więc telefon wyjdzie około 2500 zł, troszkę ponad budżet ale chyba warto dopłacić :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...