Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

Nadszedł czas aby wymienić trochę części(praktycznie wszystkie :D )

 

Chciałem Was zapytać co sądzicie o:

Procesor Intel Core i7-8700 + Płyta główna ASRock Z370 EXTREME 4

Potrzebuję jeszcze 16 GB RAM oraz zasilacz do wyżej wymienionych elementów proszę o pomoc w wyborze.

 

Czy ta karta graficzna będzie działać na tej płycie głównej?

Gigabyte GeForce GTX 770 OC 4GB DDR5 256bit (chcę ją wymienić za miesiąc/dwa).

Czy ta obudowa będzie ok do tych elementów?

- Fractal Design ARC R2 Window Midi (black)  (dla mnie jest ok i nie widziałbym potrzeby wymiany na inną jeśli się nadaje)

Edytowane przez danson
Link to post
Share on other sites

Hey.

Mi doradzili wziąć 9700K zamiast 8700K. Dalej się z tym bije czy stawiać przyszłościowo na rdzenie czy wątki. Płyta asrock Extreme4 będzie super i "daj chłodzenie w zależności od tego czy będziesz robić OC. Jak nie, to na start to i Fortis 3 wystarczy. Jak pod OC, to Grandis (uwaga na radiatory pamięci ram), Dark Rock 4 Pro, Noctua NH-D15" . Karta graficzna RTX 2070 Palit Dual.

Obudowa Meshify C, zasilacza Focus 550W od Seasonica.

Ram S.Skill 16gb 3200MHz

Tyle mogę podpowiedzieć co to twoich pytań osnosnie obudowy to może ktoś inny cię nakieruje.

Pozdo

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Tak właśnie sobie myślę, że wszystko zależy od karty graficznej i obudowy :) jeśli trzeba te podzespoły wymienić to niestety będę musiał się wstrzymać z zakupem. Może też zejdę do 8gb ram, później zawsze mogę drugą kość zakupić. Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

 

// edit

 

Wybrałem coś takiego czy taki setup będzie ok ?

Procesor Intel Core i7-9700K, Octa Core, 4.9GHz, 12MB,14mn, BOX (BX80684I79700K)

Płyta główna ASRock Z370 EXTREME 4

Pamięć G.Skill DDR4, 16GB, 3200MHz, CL16 (F4-3200C16D-16GVKB)
Zasilacz SeaSonic Focus Plus Gold 750W (SSR-750FX)
 
Jeśli wszystko ok to teraz kwestia karty graficznej i obudowy czy się nadają do tego zestawu
Edytowane przez danson
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...