Skocz do zawartości

Nowy smartfon do użytku codziennego / około 1200zł.


Recommended Posts

Witam,

 

planuje wziąć sobie jakiś telefon do codziennego użytku, internet, youtube, gry. Do tej pory używałem P9 Lite i nie wymagam dużo więcej. Jednak na pewno musi być czytnik lini papilarnych i znośny aparat. Telefon na 90% będę rootowany więc kwestiami baterii się tak nie przejmuję bo mój P9 Lite starczał mi na cały dzień przy dość intensywnym użytkowaniu. Budżet do 1000zł i jeśli na prawdę będzie warto to ~1200/1300zł. Na razie przeglądałem tylko HTC U Ultra i wydaje się ciekawy, tylko odstrasza odstający aprat.

Edytowane przez FUITP
Link to post
Share on other sites

Przy Twoich wymaganiach to i Redmi Note 5 za te 800zł będzie zadowalający. 

 

Redmi Note 5 trochę przestarzały procesor, wolałbym coś nowszego. Może inaczej, chciałbym żebyście przedstawili mi propozycje najwydajniejszych smartfonów do 1000zł, aparat to rzecz drugorzędna.

Edytowane przez FUITP
Link to post
Share on other sites

Bardziej jestem za Mi A2 jednak nie ma on możliwości zainstalowania karty SD z tego co widzę. A co jeśli chodzi o Mi 8 Lite? Parametry podobne jak Mi A2 ale można instalować karte SD. A jednak przydałaby się na zdjęcia, muzykę.


Patrzyłem jeszcze na Honor 8X, w tej samej cenie oferuje 128GB pamięci i ma NFC, tylko nie wiem jak ma się sprawa snapdragon vs kirin i który procesor wytrzyma więcej. Więc na razie rozważam Mi A2, ale bardziej po stronie Honora i Mi 8 Lite.

Edytowane przez FUITP
Link to post
Share on other sites

Ja bym na Twoim miejscu dorzucił do 1300zł i brał Honora Play. Tu już nie masz żadnych kompromisów, a telefon w tej cenie jest świetny. Ex-flagowy Kirin 970 + 4GB Ram, jack, NFC, metalowa obudowa, odpowiedni do ceny aparat + tryb nocny, bardzo dobra bateria, spory ekran, dioda powiadomień. Z minusów jedynie notch (o ile Ci przeszkadza).  Za 1299zł jest w al.to (czyli sklep powiązany z x-komem). 

Link to post
Share on other sites

Ja bym na Twoim miejscu dorzucił do 1300zł i brał Honora Play. Tu już nie masz żadnych kompromisów, a telefon w tej cenie jest świetny. Ex-flagowy Kirin 970 + 4GB Ram, jack, NFC, metalowa obudowa, odpowiedni do ceny aparat + tryb nocny, bardzo dobra bateria, spory ekran, dioda powiadomień. Z minusów jedynie notch (o ile Ci przeszkadza).  Za 1299zł jest w al.to (czyli sklep powiązany z x-komem). 

 

Też o nim myślałem, wydaje się ciekawy i chyba go wybiorę. Ale jeszcze mam trochę czasu do kupna więc w razie co, to co by było najlepszą alternatywą z tych tańszych modeli, które wymieniłem?

Edytowane przez FUITP
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...