Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze nowego gryzonia


Recommended Posts

Witam.

 

Okazało się dziś, że mój Logitech g700s nie toleruje kofeiny i po oblaniu kawą przestał działać. W związku z tym nadszedł czas, aby włożyć ją do tekturowego pudełka i zrobić pogrzeb w ogródku, a z biurkiem zapoznać nowego gryzonia. Jestem z małego miasta, więc sprawdzenie organoleptycznie myszek jest niemożliwe, dlatego proszę o pomoc osób, które może ja macały i mają porównianie. ;)

 

G700s pasowała mi bardzo i przez chwilę nawet myślałem o zakupie kolejnej takiej samej myszki, ale czasem trzeba coś w życiu zmienić. Gram we wszystkie warte tego tytuły (z naciskiem na WoW i PoE) więc musi to być myszka w miarę uniwersalna. Cena to okolice 350pln (chyba, że myszka za 400pln zwalczy głód na świecie i wprowadzi pokój na bliskim wschodzie to może pomyślę o dopłacie).

 

W oko wpadło mi kilka modeli:

 

1. Razer Naga Trinity - gram dużo w WoWa więc liczba guzików kusi. Wymienny panel boczny to też spoko sprawa. Postawił bym na nią, ale nie mam jakiegoś przekonania do firmy Razer. 

2. SS Rival 600 - gdyby miała na bocznym panelu 4 przyciski, a nie 3 to tego tematu by nie było. ;)

 

A może coś pomiędzy tymi dwiema i poszukać Rivala 500? A może macie jakieś inne sugestie?

Edytowane przez Wulfisko
Link to post
Share on other sites

Dodanie wzoru byłobu wręcz jutrzenką wątku.

 

Rival 500 jest mocno niekonsysytentny; zaburzony balans wagi, która jest pokaźna, rachityczne wykonanie głównych przycisków i twardy przewód, który najprawdopodobniej jest wypadkową wielu raportów dotyczących rozłączeń myszy.

 

Naga Trinity nie uciekła od znamiennych bolączek serii.

Scroll jest najprawdopodobniej autorstwa Razera, i tak jak w przypadku modelu "Basilisk", jest niedopracowany.

Oprogramowanie Synapse, to już sławetny podmiot wielu anegdot usłanych goryczą, na łamach reminiscencji konsumentów.

Świadomym trzeba być również anemicznej jakości samej myszy, Razer nigdy nie mógł poszczycić się wykonaniem, a sama seria "Naga" owiana jest już mianem puszki Pandory.

Link to post
Share on other sites

§  Budżet: 350pln max


§  Jakiej myszki obecnie używasz: Logitech g700s


§  Jaką masz obecnie podkładkę: Genesis m12 maxi


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 800 do 1000 w MMO, a w strzelankach zaleznie jak mi podejdzie.


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): MMO, FPS, TPP


§  Ile przycisków używasz w myszce: 3 podstawowe i 4 pod kciuk


§  Chwyt: palm


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 14cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: moja stara padła


 


Czyli Rival 500 odpada.


Co do Nagi to właśnie mam takie same wrażenie co do niej po przeczytaniu tony recenzji... :/


Zoztaje mi strzelić w Rivala 600 i przyzwyczajać się do braku jednego guzika, czy są jakieś alternatywy dla niej? ;p


Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...