Skocz do zawartości

Telefon do 1500 zł - przeglądanie internetu


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Chelsey,

Recommended Posts

Witam wszystkich.

 

Szukam dla siebie nowego telefonu do 1500 zł. Telefon będzie używany głównie do przeglądania internetu (facebook, messenger i inne aplikacje) i robienia zdjęć (głównie dokumenty, notatki, jakieś prezentacje). Obecnie posiadam xperie z1 i używałbym jej dalej gdyby nie to, że już ledwo działa (lagi, długie uruchamianie się aplikacji, tylna klapka się odkleja). Telefon planuję używać przez około 5 lat więc chciałbym żeby po czasie nie stracił w znacznym stopniu swojej wydajności oraz aby bateria nie straciła na żywotności (xperia obecnie straciła 1/3 pojemności baterii, lecz podejrzewam że to kwestia mojego złego ładowania). Z własnych propozycji to obecnie w x-komie widzę LG G7 FIT, LG G6 oraz Pocophone F1 (chociaż po przeczytaniu kilku recenzji wygląda na to, że nie jest on taki super na jaki go zapowiadano). Z góry dzięki za pomoc i zainteresowanie tematem.

 

Pozdrawiam i wesołych świąt!  :)

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Chociaż nie jestem fanem Poco to akurat w Twoim przypadku wydaje się on najlepszy. Skoro ma być na 5 lat to najważniejsze wg mnie są wydajność, bateria i wsparcie. A to wszystko poco akurat ma świetne. Najnowszy snap i 6GB RAMu powinno starczyć na długi czas, do tego bardzo dobre ogniwo baterii i przede wszystkim wsparcie. Nawet jak skończy się producenta to jest to na tyle popularny telefon, że jest wybór w alternatywnych ROMach. 

Opcjonalnie jeszcze jeszcze Honor Play. Tylko, że on ma kłopot ze wsparciem nieoficjalnym. 

Lg G6 bym odrzucił, bo jest to już staruszek, do tego z przeciętną baterią. G7 Fit to samo, może i jest to całkiem dobry telefon, ale na pewno nie na 5 lat.

Edytowane przez Chelsey
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z NFC skorzystałem raz w życiu więc raczej nie jest mi potrzebne. Na temat ekranu wyczytałem, że to problem software'owy (podobno już załatany) i dotyczył tylko 0.3% procent egzemplarzy. W kwestii obudowy wiadomo, że metal > plastik no ale nie można mieć wszystkiego.


Ok, zamówiłem Pocophone'a. Najwyżej pójdzie zwrot jak z ekranem będzie coś nie halo i wtedy wezmę Honora. Dzięki za pomoc  :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...