Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Mam taki oto problem. Mam konsole xbox 360 całkiem nową, grałem na niej już nie raz w przeszłości ale bardzo dawno. Dziś w święta chciałem sobie pograć. Wyciągnąłem kabel hdmi bo był nie podłoączony a tu Tv nie widzi konsoli. Wyskakuje komunikat abym sprawdził połączenie konsoli z Tv. Do tej pory wszystko było ok. Podłączyłem jeszcze euro kabel zeby zobaczyc czy na nim zachula i też to samo. Tv nie widzi połączenia z konsolą. resetowałem ustawienia konsoli i tez nic. podłączyłem obydwoma kablami konsole do innego tv i tez nic. przy resetowaniu na tym drugim tv tylko jakies dzwieki było słychac i to wszystko. CO się mogło stać. Coś z konsolą przez to ze była z pół roku nieużywana? niemozliwe. mam jeszcze wii podpięte komponentem i tv go widzi, a xboxa ani na euro ani na hdmi nie widzi. Obydwa nie widzą. Co się mogło stać? pomóżcie. 

Link to post
Share on other sites

Ewidentnie coś nie tak z konsolą albo straciła ona jakieś ustawienia co do grafiki.

Znalazłem info o resecie ustawień - może pomoże.

 

Aby zresetować ustawienia wyświetlania konsoli, wykonaj następujące kroki:

Uwaga Jeśli używasz kontrolera bezprzewodowego dla konsoli Xbox 360, upewnij się, że do konsoli jest podłączony tylko jeden kontroler, a następnie wyłącz i ponownie uruchom konsolę, używając przycisku przewodnika na tym kontrolerze.

  1. Upewnij się, że w stacji dysków nie pozostał żaden dysk optyczny.
  2. Wyłącz konsolę.
  3. Włącz konsolę.
  4. W trakcie uruchamiania konsoli naciśnij i przytrzymaj przycisk Y na kontrolerze, ciągnąc równocześnie za prawy spust. Ustawienia wyświetlania zostaną zresetowane do ustawień domyślnych, a konsola automatycznie zostanie uruchomiona ponownie. 
Link to post
Share on other sites

Na konsoli przeszedłem tylko jedną grę. Jest niemal nieużywana. Jak może być z nią coś nie tak? Co do resetu ustawien grafiki to juz to robiłem. Z tym ze wyłączałem konsole przyciskiem na konsoli bo z pozycji kontrolera to sie nie udaje. potem włączałem kontrolerem (przewodowym) i naciskałem y i rt. Tylko raz na tv brata było słychać w tv jakies dzwieki ale nic poza tym. obrazu nia ma ani na jednym tv ani na drugim, ani na kablu hdmi ani na euro. Sprawdzę jeszcze kabel pod laptopem jak brat wróci wieczorem. A takie mam podejrzenie. czy mogło sie cos stac jesli kabel hdmi podłaczałem do właczonej konsoli zaczynajac od tv. bo chyba tak to zrobiłem. raz podłaczałem komputer przy właczonej listwie i spaliłem zasilacz. Teraz moze być podobnie?


Konsola gra i buczy. Kabel hdmi choć też całkiem, nowy był przyczyną tego wszystkiego. całe szczescie. dzieki za pomoc. pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...