Skocz do zawartości

Zmiana prepaid w abonament


Recommended Posts

Witam, mam 3 numery w domu na zasadzie prepaid i doładowuję to co miesiąc są to stare numery i kiedyś przy raczkującym internecie mobilnym było to dobre oferty. Teraz myślę żeby przenieść te numery na abonament, tak żeby płacić za wszystkie razem. I teraz pojawia się moje pytanie, z racji tego że dużo pracuje nie mam jak udać się do punktów typu plus, play, orange i do Was mam pytanie gdzie jest najkorzystniej? Najbardziej zależy mi na nielimitowanych rozmowach i sms, internet swoją drogą oczywiście ma być ale nie musi być go setki gigabajtów. Obecnie mam 6gb i starcza mi to na słuchanie nawet muzyki z YT w samochodzie :D Gdzie jest najlepsza oferta, zależało by mi aby to były oferty z których korzystacie, ponieważ jak czytam te zestawienia ofert, gdzie jedna oferta jest bardziej zachwalana od drugiej, a potem na samym dole postu czytam, że materiał powstał przy współpracy z "tą wychwalaną siecią". Więc takie coś można włożyć między bajki. 

Jeśli zły dział to bardzo przepraszam, ale tylko tu mi pasowało aby go umieścić. A i jeszcze jedno, w serwisie benchmark nie moge się zalogować, ale jak wejdę do sekcji forum to na te same dane się loguje bez problemu, są jakieś osobne konta? 

Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...