Skocz do zawartości

Komputer do grafiki Pakiet Adobe Ligtroom CC, Photoshop CC, 10-11k PLN


Recommended Posts

nie gwarantuję, obudowa dość droga aby kombinować, stać na obudowę - stać na risera :D


Tu masz risera od Phanteks za 29 euro. Jest wysyłka do Polski. Płatność PayPal

 

https://www.caseking.de/phanteks-pcie-x16-auf-pcie-x16-riser-card-extender-kabel-30cm-geph-096.html


Wersja premium od 11.02.2018 za 39 euro

 

 https://www.caseking.de/phanteks-pciex16auf-pcie-x16-riser-cable-extender-kabel-90-grad-22cm-geph-097.html

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nie gwarantuję, obudowa dość droga aby kombinować, stać na obudowę - stać na risera :D

Tu masz risera od Phanteks za 29 euro. Jest wysyłka do Polski. Płatność PayPal

 

https://www.caseking.de/phanteks-pcie-x16-auf-pcie-x16-riser-card-extender-kabel-30cm-geph-096.html

Wersja premium od 11.02.2018 za 39 euro

 

 https://www.caseking.de/phanteks-pciex16auf-pcie-x16-riser-cable-extender-kabel-90-grad-22cm-geph-097.html

 

Też nie lubię kompromisów, więc wolę zapytać bardziej obeznanych w temacie :D

Link to post
Share on other sites

Co do budy, to polecam 

https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products/Cases/570x-rgb-config/p/CC-9011110-WW

 

w kolorze bialym. 

Mam taka, i robi dobra robote. 

 

Wrzucilem tam Threadripper i plyte x399 ASRock Fatality. 

Moge pordzucic zdjecia jak chcesz zobaczyc jak wyglada. 

 

Też się nad nią zastanawiałem, lecz przekonałem się do tego Phanteksa

Tylko mam problem z wyborem koloru ;) Wszystkie 3 opcje mi się podobają :D

:D Zdjęcia wrzuć :) Zawsze warto podpatrzeć to i owo :D

Edytowane przez Tomashec
Link to post
Share on other sites

Dzis wrzuce. Bede akurat przekladac karte graficzna, to zrobie zdjecia w obu konfiguracjach. 

 

Okej :)

 

Ja akurat mam Evolv X w kolorze Antracyt.

 

 

Nie do końca czarny, ale już nie szary :D Chyba, też najbliżej mi do tego koloru :) Możesz podesłać kilka fotek na priv ?

Link to post
Share on other sites
Chyba, też najbliżej mi do tego koloru Możesz podesłać kilka fotek na priv ?

 

 

Nie do końca szary, nie do końca czarny. Niestety aparat w telefonie nie może dobrze uchwyci koloru obudowy :/

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites

Jak się jeszcze nie zdecydowałeś to mam i9-7940x + Asrock x299 Fatal1ty za 5400. Wszystko na gwarancji jest, leży na półce i się kurzy ;)

 

Zestawy komputerowe to nie giełda, masz ładny temat na giełdzie ze zdjęciami - nie musisz się reklamować w tematach dot. pomocy w doborze sprzętu.

Edytowane przez Wento
Link to post
Share on other sites

Nie, nic CIę tu nie będzie ograniczać

M8PeGN 512GB system/soft

970 Pro bieżące projekty/galerie zdjęć

IRDM Pro 240GB scratch/temp

 

To w takim razie zamiast tego M8PeGN 512GB dokupię drugi 970 PRO :) Będzie super szybko :D

 

Nie do końca szary, nie do końca czarny. Niestety aparat w telefonie nie może dobrze uchwyci koloru obudowy :/

 

Szkoda, a już myślałem, że będę miał łatwiej w podjęciu decyzji :) Szkoda, że nie mam możliwości oglądnięcia ich na żywo, ale z drugiej strony zawsze mam możliwość zwrotu towaru, więc najwyżej pozamieniam jak mi nie będzie pasował któryś z kolorów :)

 

Jak się jeszcze nie zdecydowałeś to mam i9-7940x + Asrock x299 Fatal1ty za 5400. Wszystko na gwarancji jest, leży na półce i się kurzy ;)

 

Jeśli cena Twojego procesora będzie w cenie i9 9900k to kto wie może się zdecyduję ;)

Link to post
Share on other sites

Poruszę temat pamięci RAM... Co jest ważniejsze przy wyborze kości ?? Taktowanie czy opóźnienia ??

 

Co będzie lepsze ?? Poniżej zestawy kości 2x16GB DDR4 G.SKILL

 

 

  1. Taktowanie: 3200 MHz
    Opóźnienie: CL 16
     
  2.  Taktowanie: 3200 MHz
    Opóźnienie: CL 14
     
  3. Taktowanie: 3600 MHz
    Opóźnienie: CL 17
     
  4. Taktowanie: 3000 MHz
    Opóźnienie: CL 14
     
  5. Taktowanie: 3200 MHz
    Opóźnienie: CL 15
Edytowane przez Tomashec
Link to post
Share on other sites

3200 CL14 chyba są najdroższe, ale i najlepsze. Brałbym je. Również można podkręcić je.

 

 

Nie robisz OC ramu? Brałbym 3600 CL17

 

Tak 3200 i CL14 są w ciul drogie !! 1940 PLN :D 3600 i CL17 o 100 PLN mniej, więc może warto dopłacić do lepszych ;)

 

Brałbym 3600, lepiej można potem proc kręcić.

 

Chyba, te 3200 uda się wykręcić do 3600 ??

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...