Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

telefon szukam dla żony idealny wydaje mi się że byłby dla niej Samsung s8 zwłaszcza że bardzo ważny jest dla niej aparat ale nadarzyła się okazja kupna huawei mate 20 lite za ok. 800 zł nie ukrywam że Samsung jest o 1000 zł droższy i chciałem się mądrzejszych napisać czy ten huawei będzie dużo gorszy. Zdaje sobie sprawę że cena telefonu jest zawyżona jest to nowy model więc jeszcze stanieje ale czy za 800 zł warto było by go kupić? Chodzi mi głównie o aparat, pamiętam że kiedyś podobał jej się Honor 8 były tam fajne możliwości edytowania zdjęć itp.

 

Telefon nowy

 

Wymiary Samsunga były by lepsze teraz ma LG G3 s, ale bawiła się ostatnio Xiaomi Note 5 i mówiła że nie ma tragedii a sprawdzałem wymiary huawei i Xiaomi podobne.

 

Czego oczekiwać po telefonie płynności ale to każdy będzie lepszy od starego telefonu aparat jeden z ważniejszych aspektów ale nie chciałbym dopłacać 1000 zł jeżeli jakość zdjęć nie będzie bardzo odbiegać.

 

Pozdrawiam

 

 

Link to post
Share on other sites

W nocy i słabych warunkach oświetleniowych będzie bardzo mocno odbiegać. Dodatkowo mate 20 lite ma problem z optymalizacją i działa dosyć miernie (chyba, że już naprawili to aktualizacjami). Do podstawowych czynności mate 20 lite będzie ok, ale porównania do S8 nie ma.

 

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

No domyślam się że startu nie ma ale chodzi mi też jakośc do ceny nie ma opcji żebym wydał teraz 1800 zł więc albo poczekam jak S8 stanieje albo kupie tego lite bo chyba do 800 zł lepszego nic nie wyrwę. No i ten aparat zastanawia mnie czy nie ma tragedii, a co do działania jak nie naprawili to pewnie naprawią a obecny lg g3s to tego nie można nazwać nawet smartfonem bo nic się na nim nie da prawie zrobić a jakoś radę sobie daję więc pewnie i tak po części była by zadowolona. Chociaż zazwyczaj wychodzę z założenia że lepiej kupić raz a porządnie i mam dylemat.

Link to post
Share on other sites

A moge wiedzieć czemu nie z t-mobile albo plusa? ten o którym mówię jest akurat z orange podajże ale ciekawi mnie dlaczego z tamtych sieci nie kupować? Jakby był ktoś zorientowany to co dostaję więcej dopłacając 1000 zł do samsunga S8 bo jest to drugi telefon i pytanie czy dopłacanie takiej kwoty ma sens jeżeli podniosę powiedzmy 10-20% wydajności/jakości no chyba że tak jak ktoś wcześniej pisał dzieli te telefony przepaść bo zdaję sobie sprawę że s8 jest lepszy ale pytanie brzmi o ile?

Link to post
Share on other sites

Bo T-mobile i Plus blokują telefony po nr IMEI jeśli nie są spłacane za nie raty, a sam telefon w umowie jest ich własnością dopóki nie zostanie spłacony przez osobę, na którą jest abonament. Po spłacie dopiero 'przechodzi' na nią, więc generalnie sprzedawanie telefonów z t-mobile/plusa jest sprzedażą nie swojej własności.

Co do różnic to ogromna w aparacie, odczuwalna w wydajności, odczuwalna w jakości audio (zarówno głośniki jak i słuchawki), bardzo odczuwalna w ekranie. W zasadzie w każdym aspekcie, oprócz baterii. Odpowiedz sobie na pytanie jak bardzo potrzebujesz dobrego aparatu w nocy, jeśli nie bardzo to Mate 20 Lite też Cię powinien zadowolić. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...