Skocz do zawartości

2 Telefony do 1300 i 1500


Recommended Posts

Witam, zamierzamy z żoną zmienić swoje telefony. Nasze wymagania co do telefonów są troszeczkę róznę.

Dla mnie przede wszystkim aby działał płynnie, w gry nie gram ew. jakieś proste np. 2048 itp., nfc mi nie potrzebne i bateria aby wytrzymała 1 bardzo intensywny dzień, i minimum pamięci 64gb. Obecnie mam redmi 4x i zdarza mi się go zajechać przed końcem dnia. Myślałem nad pocophone f1, czy jest sens dopłacać do mi8? Najbardziej skłaniałbym się do kwoty 1300zł.jeśli macie inne propozycję w tej cenie to śmiało... :)

Telefon dla żony to przede wszystkim aparat i ogólne zastosowanie fb, snapchat, instagram itp. Obecnie ma redmi note 4 i aparat jest mizerny, pamięć to również 64gb i musi być "ładny" :rotfl: . Dla niej myślałem nad: mi8, samsung s8, asus zenfone 5, lg v30, honor Play, honor 10, htc u ultra, ( cena jest bardzo kusząca ale jak z aparatem w tym modelu ), pocophone f1. Najlepiej jakby cena była również okolice 1300, wiem, że wymienione przeze mnie telefony są w wyższej cenie ale czy jest warto dopłacać do nich, mając na uwadze, że najważniejszy jest aparat. Jeśli tak to jestem skłonny dołożyć do 1500/1600zł.

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez xlukasz
Link to post
Share on other sites

Dla Ciebie proponowałbym Honor Play - 1299zł (najbardziej kompletny), opcjonalnie z tańszych opcji  Moto G6 Plus- 999zł lub Redmi Note 5 4/64 - 799zł. Wszystkie będą zapewniały odpowiednią płynność i dobre baterie. W kwestii Poco nie jestem jego zwolennikiem, dlatego też nie będę go polecał. Niemniej jeśli mówimy wyłącznie o wydajności i baterii może się sprawdzi. 

Dla żony z kolei pod te wymagania i kobiece ręce zdecydowanie Samsung S8. Najlepszy aparat w tych pieniądzach, małe rozmiary i świetny ekran. Opcjonalnie wspomniana V30 lub Honor 10. Co do u ultra to ja bym odradzał, nie dość, że wielki kloc to jeszcze z zakończonym wsparciem producenta i przeciętną mocno baterią. 

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak powyżej, aktualnie jakość aparatu poznasz po zdjęciach nocą lub w gorszym oświetleniu :). Jakość zdjęć w dzień będzie zbliżona.  Jeżeli nie chcesz wchodzić w S8 można ostatecznie rozważyć G6: aparat + szeroki kąt też spisują się dobrze i jakośc zdjęć jest na dobrym poziomie.

Link to post
Share on other sites

Trudno jest ocenić co u Ciebie oznacza 'jeden mocno intensywny dzień' jak napisałeś w wymaganiach, ale przy moim użytkowaniu (a uważam, że wpisuje się ono w jeden mocno intensywny dzień) LG G6 nie da rady. Wg mnie dopłata do Honora Play jest zasadna w tym przypadku. 

Link to post
Share on other sites

To nie ma szans LG najmniejszych. 5 cali i HD przy baterii 4100mAh w redmi vs 5,7 cala 2k i 3300mAh w LG to jest przepaść. 

Tak, P20 i Huawei Nova to też ciekawe propozycje, szczególnie jak ostatnio Nova była za 1600zł nowa ze sklepu. Natomiast wymagają dopłaty, a zapewne ten Honor/Poco Ci i tak wystarczy po przesiadce z Redmi 4x. Skok jakościowy będzie aż nadto widoczny.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedno pytanie, mam ofertę do kupienia Honora 10 za 1100, nowego w folii, tylko mam takie pytanie, gość nie ma do niego faktury, czy wymagana jest faktura czy np. jest tak jak z xboxem, że po nr seryjnym można sprawdzić dokąd jest gwarancja i na takiej zasadzie można zgłaszać coś na gwarancję? Z góry dzięki za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

Tamto już nieaktualne, ponieważ rozmawiałem z serwisem huaweia, na fb z oficjalną stroną huaweia i Honora i każdy mówił coś innego, dlatego odpuściłem. Teraz potrzebuje opinii na temat mate 10 pro czy do moich potrzeb się sprawdzi, z góry dziękuję za pomoc

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...