Skocz do zawartości

ArmA 2 czyli stary dobry OFP z nowa grafika


Recommended Posts

Gral w to ktos juz ja wlasnie gram i na max detalach jest lekko odczuwalny spadek FPS na moim sprzecie szok normalnie ale jak wylacze bajer typu postprocesing (rozmycie przy szybkim ruchu) a reszte zostawie na max tzn anti alasing i inne pierdoly wlaczone to chodzi dobrze szybko i plynnie gra ma naprawde chore wymagania ale jest super bardzo mi sie podoba tylko ma duza wade bugi trzeba poczekac na kilka patchy zanim bedzie mozna normalnie grac a jak wasze wrazenia z gry piszcie jak wam chodzi ten zgniatacz PCtow :D:) bo ja jestem naprawde zaskoczony ;):)

Link to post
Share on other sites

sterowanie jest skomplikowane ale jak sie czlowiek przyzwyczaji to gra jest naprawde przyjemna bugi odrzucaja to prawda np lecisz sobie helikopterem a tu ci mrugaja textury i czasami pilot znika i po chwili sie pojawia zdarzylo mi sie takze zaliczyc babola przy odprawie jak siedzialem na krzeselku to postac w pozycji siedzacej przesowala sie wolno po skosie a krzeslo zostalo za nia mozna takze odwrocic glowe o 180 stopni wkurzajace takie babole w silniku gry :D:)

Link to post
Share on other sites

tja, uwielbiam symulatory - 150 przycisków + 100 skrótów klawiszowych, z czego przeciętny gracz używa może z 10 :)

 

powiedzieć, że ta gra jest zbugowana to mało, syfy rzucają się w oczy podczas pierwszych minut gry a treningu przejść nie mogę (shooting range), bo bot zawiesza się i powtarza ciągle tą samą kwestię :D , tak samo nie mogę użyć wyrzutni rakiet bo nigdzie nie mogę znaleźć rakiety o_O

czyli kolejne wielo-Mb patche trza będzie ściągać

Link to post
Share on other sites

ja narazie dzialam z patchem 1.02 i takich baboli na treningu nie mialem na szczescie ale i tak trzeba poczekac przynajmniej na patch 1.06 lub 1.07 bo gra jest niestabilna :D

mam nadzieje ze codemasters nie spartoli ofp 2 mozna sie spodziewac ze nie bedzie mial tyle bugow co gry studia bohemia ale czy dorowna swietnoscia rozgrywki Armie i ofp :);)

Link to post
Share on other sites

za dużo chcieli zrobić w zbyt krótkim czasie

 

o ile różne błędy graficzne można przeboleć, to bugi uniemożliwiające granie już nie

gra droga nie jest (ok 60zł, gorzej jakby to było 150 :D ), ale moim zdaniem lepiej poczekać jakiś czas na porządny patch lub serie z uaktualnionym krążkiem

 

wiem w czym tkwił problem związany z shooting range - trzeba było przełączyć ogień z semi na burst, ale zacinanie się wypowiedzi bota i MOJEGO żołnierza (nawet po odrzuceniu zadania!) to już poważny błąd :) i koleś tak powtarzał to samo nawet jak się od niego odeszło :)

kolejny błąd - wyrzutnia rakiet, brak rakiety... a kiedy się znalazła po restarcie, to nagle przyleciał jakiś kretyn i mnie zabił (co prawda bot coś wspomniał że wioska jest zaatakowana, ale tak pod koniec treningu zaliczyć zgon to trochę perfidne ;P )

grafika nawet ładna, niestety animacja oglądana z 3 perspektywy jest bardzo kulawa (np. nienaturalne ręce biegnącej postaci)

podczas treningu spadochronowego zniknął mi dźwięk

 

ogólnie uczucie jak po graniu we wczesną wersję beta ;)

 

i jak do cholery wyłączyć blur? podobno patch 1.2 dodaje taką opcję ale ja jej nigdzie nie mam

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się trza poczekać na patch 1.8 albo i 10 bo wad od z@jeb@ni@,prztestowalem na moim sprzęcie AMD Phenom II X3 720 @ 3.2Ghz ,4gb ram ,GTX 260 i na wysokich detalach można pograć ,rewelacji nie ma największa wada według mnie to celność z jakiejkolwiek broni żeby zabić wroga z odległości powyżej 100m trzeba wywalić cały magazynek, a strzelanie dalej niż 200 m to tylko snajperka ale i tak kolesia trafi się za średnio trzecim strzałem,mam nadzieje że jak wyjdzie patch 1.3to się zmieni. :wariat:

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się trza poczekać na patch 1.8 albo i 10 bo wad od z@jeb@ni@,prztestowalem na moim sprzęcie AMD Phenom II X3 720 @ 3.2Ghz ,4gb ram ,GTX 260 i na wysokich detalach można pograć ,rewelacji nie ma największa wada według mnie to celność z jakiejkolwiek broni żeby zabić wroga z odległości powyżej 100m trzeba wywalić cały magazynek, a strzelanie dalej niż 200 m to tylko snajperka ale i tak kolesia trafi się za średnio trzecim strzałem,mam nadzieje że jak wyjdzie patch 1.3to się zmieni. :wariat:

to chyba wlasnie o ten realizm chodzilo :)

zastrzel kogos ze 100m jak wali w Ciebie... ciekawe czy nerwy i go**o cieknace po nogawkach by Ci pozwolily go zdjac za 1 razem ;)

Link to post
Share on other sites

Jej jakie to ma wymagania! Na sprzęcie sąsiada (R3850 A5000+ i 2GBRam) nawet na średnich strasznie się tnie i nie da się grać... Na minimalnych niewiele lepiej :roll:

 

A podobieństwa do OPF są ogromne - każdy kto grał we flashpointa połapie się w ArmA2 od razu. Takie same sterowanie, podobne menu, mapa i klimat.

Link to post
Share on other sites

Jednak Army są mniej dopracowane. Denerwują mnie ciągłe bugi i problemy. Od kiedy stracili prawo do OF starają się zrobić grę równie dobrą lub nawet lepszą...z widocznym skutkiem. Niemniej w 1 gram i 2 pewnie też zakupię:roll:

PS. Brakuje takich tytułów typowo symulacyjnych, ciągle tylko arcade i arcade...nudne to już.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Stalker ma rację TA GRA JEST ZAJEB*TA. Musisz orientować się na mapie , dowodzić zespołem , samemu nic nie zdziałasz , 1 - 2 kulki i leżysz... Codemasters już spartoliło sprawe z opf2 - diamentowe naboje złote kałachy - cod 4 to jest a nie symulator. W Armie nawet balistyka jest realistyczna pocisk opada znosi go wiatr :cry: a nie jak w innych grach dla dzieci.

 

Ten symulator nie odniesie jednak sukcesu wśród ludzi którzy nie dorośli do tego - bo za rudne bo więcej niż 10 przycisków - 2 dni i wsio ogarnięte...

 

A jak się nie podoba to idź ulepszyć pancerz marchewką +4 do obrony... ;)

Link to post
Share on other sites

Jednak Army są mniej dopracowane. Denerwują mnie ciągłe bugi i problemy. Od kiedy stracili prawo do OF starają się zrobić grę równie dobrą lub nawet lepszą...z widocznym skutkiem.

Operation flashpoint 1 też był niemiłosiernie zabugowany jak wyszedł...
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...