Skocz do zawartości

Kupię tanio starszą kartę graficzną


Recommended Posts

Witam, tak jak w temacie, kupią tanio jakąś starszą kartę graficzną GTX 750 Ti lub podobną.

Wymogiem jest to aby jej długość była w okolach 18 cm i była na jednym śledziu (chłodzenie może wystawać ponad jednego śledzia).
Karta idzie to małego HTPC a dodatkowo będzie podłączona przez risera do PCIE x1 więc stąd te wymagania.

Jeżeli komuś zalega gdzieś taka karta i chciałby się pozbyć to czekam na propozycje.

Edytowane przez nevermind
Link to post
Share on other sites

Dzięki za informację ale okazało się, że wcześniej muszę rozwiązać problem z riserem, dlaczego nie chce współpracować z moją płytą ponieważ podłączyłem starego GTX 460 i monitor się nie wybudza i nie wiem czy to wina samej karty czy też płyty głównej.
Jak uda mi się rozwiązać problem, ewentualnie wykluczyć problem po stronie płyty to się odezwę ponieważ czekam na wiadomość od supportu gdyż nie mam drugiej karty do przetestowania.

 

 

 

P.S. Z tego co zauważyłem to Twoja karta nie jest na pojedynczym śledziu tylko na podwójnym więc odpada.

Edytowane przez nevermind
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Już wszystko wiem, co do karty to w sumie nie musi być na pojedynczym śledziu ale musi być krótka czyli ok 18 cm. Musi natomiast za to wspierać UEFI mode. Z tego co się dowiedziałem to wszystkie GTXy od Seri 7xx wspierają ten tryb.

 

Myślę, że najlepszym wyborem będzie jakiś GTX 750 Ti 2GB lub GTX 950 w okolicach 200-300 zł bo GTXa 1050 jestem w stanie kupić za ok 450 zł normalnie w sklepie z gwarancją ale szkoda mi pieniędzy na tak wydajną kartę względem moich potrzeb.

Edytowane przez nevermind
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Wymiary8.7 " x 4.9 " x 1.6 " cala22 x 12.5 x4 cmNo noestety 22 cm nie myslalem ze taka dluga jest. Sry nie bylo tematuWysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Wymiary8.7 " x 4.9 " x 1.6 " cala22 x 12.5 x4 cmNo noestety 22 cm nie myslalem ze taka dluga jest. Sry nie bylo tematuWysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...