Skocz do zawartości

Dobre chłodzenie 4850 DDR5 -GAINWARD


Recommended Posts

Wygląda ona tak :http://www.purepc.pl/files/Image/news/2009/03/Gainward_HD4850_GDDR5_1.jpg

 

czy jest ono dobre>? Zmienic je?

 

i 2 sprawa. Gralem w Crysisa (full 40fps na 21') przeszedlem go i fajnie.

Po tygodniu naszla mnie chcec przejscia misji z odbiciem zakladnika w wiosce. (wczesniej nie bylo ,,tego). Wszystko dziala fajnie , ladnie

patrze na samochod w celu wybrania najlepszej broni poslania w cyber niebyt , a tam w samochodzie jakies pomaranczowe kwadraty :D

 

rozpierdzielilem autko , kwadraty dalej. I tylko na autach tak jest ! :)

 

zrobie reinstalke , la eogolnie to nie wina karty graf. prawda?

FarCry2 na full i nie ma artefaktow wszystko nice. Tylko w krizisie. WTf?

Link to post
Share on other sites

może to zwykłe błędy w grafice.. Wiesz, ja miałem Crysisa 1.0 a po zainstalowaniu patcha 1.2 nagle w hummerach mi znikły tylne koła :D a jak sie puscilo serie na chybil trafil to detke przebijalo i widac bylo felge :) moze patch jakis zainstalowales albo update??

 

Daj na wszelki wypadek pomiar temp w stresie i moze zrob karcie test programem Video Card Test STability czy jakos tak

Link to post
Share on other sites

sciągnij sobie np program Speed Fan 4.38 - i tam poza odczytem z procka czy dysku będziesz miał temperatury GPU, podrzuć na forum to Ci powiemy czy Ci przypadkiem się karta nie smaży. Najlepiej podaj temperatury tak po 10 minutach od wlaczenia kompa i po jakiej godzinie grania. Ogolnie jak w stresie karta ma powyzej 90 stopni to już chyba jest coś trochę nie tak, mozliwe ze powinienen zalozyc jakis wiatrak w budzie zeby lepsza wentylacja byla

Link to post
Share on other sites

chyba się nie zrozumieliśmy

wentylek mocujesz za pomocą np. opasek zaciskowych na samy Accelero S1 tak żeby wdmuchiwał zimne albo wyciągał ciepłe powietrze (nie pamiętam jak lepiej)

pozdrawiam

 

Lepiej żeby wdmuchiwał i wtedy gorące jest wypychane na boki wzdłuż żeberek radiatora ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...