Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie !

 

Tak jak w temacie poszukuję Telefonu do tej kwoty.

 

Moje wymagania co do telefonu :

 

rozmiar bez znaczenia

 

system -android

 

Chciałbym też by bateria była dosyć pojemna

 

zależy mi w szczególności by telefon ten robił bardzo dobre zdjęcia w super jakości oraz mógł mieć skalę micro i macro tych zdjęć

Edytowane przez Mieciu121
Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie !

 

Tak jak w temacie poszukuję Telefonu do tej kwoty.

 

Moje wymagania co do telefonu :

 

rozmiar bez znaczenia

 

system -android

 

Chciałbym też by bateria była dosyć pojemna

 

zależy mi w szczególności by telefon ten robił bardzo dobre zdjęcia w super jakości oraz mógł mieć skalę micro i macro tych zdjęć

To albo cenę zwiększych albo nie oczekuj "bardzo dobrych zdjęć w super jakości", bo w tej cenie nie dostaniesz flagowych aparatów, zawsze to będzie kompromis między ceną i jakością.

Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę dwa pierwsze wymagania idealnym wyborem wydaje się być Redmi Note 5: wydajny, dobrze zooptymalizowany i przede wszystkim posiada bardzo pojemna baterię 4000 mAh z szybkim ładowaniem. Natomiast co do aparatu jest jest już nieco gorzej - nie spodziewałbym się jakieś rewelacyjnej jakości :). Pod tym względem warto by pójść wyżej i szukać np. jakieś G6.

Link to post
Share on other sites

Wg mnie z Xiaomu tutaj lepszą opcją będzie Xiaomi Mi A2, oczywiście w wersji 64GB - jedynej słusznej dla kogoś, kto zamierza robić dużo zdjęć i pewnie trochę ponagrywać w 4K. Smartfon kontynuuje bardzo dobre rozwiązania foto swojej serii, dodatkowo został wyposażony w el. stabilizację obrazu, zdjęcia wychodzą naprawdę jakościowe jak na nowy smartfon poniżej 1000 zł. Bateria to co prawda 3000 mAh, ale telefon nie jest obciążony nakładkami, jego żywotność powinna być zadowalająca. 

Link to post
Share on other sites

Muszę się zgodzić z Baronikiem. Jeśli chcesz mieć na prawdę przyzwoity aparat to dodaj 2-3 stówki i kup G6. Jeśli nie możesz zwiększyć budżetu to chyba najlepszą opcją będzie MI A2. Musisz pamiętać to jest tylko telefon który ma dosyć dobry aparat, dosyć dobrą wydajność z telefonów budżetowych.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...