Skocz do zawartości

Black Friday. Czy coś było taniej?


Recommended Posts

Przeglądałem różne sklepy internetowe i nie zauważyłem obniżek cen kart w przedziale 1070 aż do 2080 ani o złotówkę w porównianiu do tego co jest w dni powszednie. Jednynie pojawiło się kilka fajnych obniżek na modele GTX 1060. Zauważył ktoś coś szczególnego?

 

Wydaje mi się, że taki dzień jak dziś to głównie na sprzęt AGD lub RTV w marketach "nie dla idiotów" można polować.

Edytowane przez Ziental
Link to post
Share on other sites

Rx 570 4GB (Asus expedition) za 645 pln z darmową dostawą.

Rx 580 8GB Nitro za 960 pln z darmową dostawą.

Rx Vega 56 (Sapphire Pulse) za 1899 pln.

RTX 2080 (msi ventus) za 2999 pln.

 

Tyle, bo jako że nowego GPU nie potrzebuje to specjalnie się nie przyglądałem.

 

http://forum.benchmark.pl/topic/2968-okazje-cenowe/page-2?do=findComment&comment=2559085

Link to post
Share on other sites

Masz jeszcze szansę na cyber monday.

 

Co do czarnego piątku to pewien sklep z Polski... Xkom popisał się na całe UE jako jedyny miał niespodziewane problemy z serverami itp itd.

 

A jak już się udało dodać produkt po cenie promocyjnej to po akceptacji zamówienia wskakiwala cena normalna...

Ja tak "kupiłem" redmi note 5 za 749zl a po akceptacji w historii zamówienia i na fakturze 948zl widnieje.

 

Kumpel zakupił łapka za 2300 a po akceptacji i na fakturze ma 2999

 

 

Link to post
Share on other sites

To oczywiste że sklepy na black friday rzucają około 30% procent produktów które na pewno zejdą z czego sami producenci dostarczają im te produkty w obniżonych cenach wiec sklep na tym zarabia.

Reszta rzeczy to pierdoły które leżą na magazynie, dawno kupione i rzucają to byle by to sprzedać w podobnej cenie w jakiej zakupili.

Jak zobaczycie ofertę np xkomu jeśli chodzi o części do pc to dokładnie widać.

 

12 procesorów 8700k za 1100zł które zostały dawno kupione od dystrybucji i jak zaczęły się problemy z dostawami intela to przetrzymali je do piątku

W kartach graficznych co rzucili? Modele które się najrzadziej sprzedają - 1060 w wersji 3 gb - akurat oferta na msi gaming za 800 była niezła i wersje od gigabyta oraz dorzucili jakieś gt 730/710 które leża na magazynie.

Jedynie fajna oferta była na ssd od cruciala które sklep pewnie dostał od producenta na black friday.

 

 

Masz jeszcze szansę na cyber monday. Co do czarnego piątku to pewien sklep z Polski... Xkom popisał się na całe UE jako jedyny miał niespodziewane problemy z serverami itp itd. A jak już się udało dodać produkt po cenie promocyjnej to po akceptacji zamówienia wskakiwala cena normalna... Ja tak "kupiłem" redmi note 5 za 749zl a po akceptacji w historii zamówienia i na fakturze 948zl widnieje. Kumpel zakupił łapka za 2300 a po akceptacji i na fakturze ma 2999

 

I z tego co się orientuję to jest to błąd ich systemu.

Nie mieli już tego produktu w cenie promocyjnej a system mimo wszystko cię przepuścił.

I niestety ale będziesz musiał zapłacić tyle ile masz na fakturze.

Link to post
Share on other sites

Teoretycznie tak, w praktyce kupić cokolwiek graniczyło z cudem, osobiście dodałem kilka rzeczy do koszyka po czym już do tego koszyka nawet nie mogłem wejść :)

To jest fail, żeby 12 sztuk sprzedawać z możliwością dodania całego zapasu do koszyka. Powinno być 1 sztuka na 1 zarejestrowane konto.

 

Każdy średnio rozgarnięty internauta zorientuje się, że jak kupi 12 sztuk i7 8700K po 1100 to jutro łatwo zarobi 500-600zł na sztuce sprzedając nówki z gwarancją po 1600-1700zł na allegro.

 

Edytowane przez Ziental
Link to post
Share on other sites

Faktycznie trzeba było wiele razy próbować, żeby coś kupić w BF w x-kom, mnie zajęło z godzinę dodanie karcioszki do koszyka, a telefonicznie nie było możliwości zamawiania produktów objętych piątkową promocją.... moim zdaniem najlepsza okazja w tym sklepie to był rx 570 4gb za 699 zł. 

Link to post
Share on other sites

 

zapasu do koszyka. Powinno być 1 sztuka na 1 zarejestrowane konto..
I tu się zgodzę w 100% powinny być limity przy takich promocjach w sklepach www np tel max 5szt na konto, procek max 1 itp itd.Było by uczciwie i nie było by takich chorych sytuacji. Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Link to post
Share on other sites

 

I z tego co się orientuję to jest to błąd ich systemu.Nie mieli już tego produktu w cenie promocyjnej a system mimo wszystko cię przepuścił.I niestety ale będziesz musiał zapłacić tyle ile masz na fakturze.
Niby na jakiej podstawie będę musiał zapłacić?Nic nie muszę xkom się odezwał sprawę wyjaśnił, przeprosił... Ja poprosiłem o anulowanie zamówienia co też uczynili od razu i po temacie.Jako że tel miał być prezentem na gwiazdkę to i tak go zakupie ale po przez allegro Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Link to post
Share on other sites

Niby na jakiej podstawie będę musiał zapłacić? Nic nie muszę xkom się odezwał sprawę wyjaśnił, przeprosił... Ja poprosiłem o anulowanie zamówienia co też uczynili od razu i po temacie. Jako że tel miał być prezentem na gwiazdkę to i tak go zakupie ale po przez allegro Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Nie chodziło mi o to że będziesz musiał zapłacić tylko jeśli chciałbyś odebrać to zamówienie do byś musiał zapłacić tyle ile na fakturze.

Link to post
Share on other sites

@Jarri, naszą narodową tradycją jest polowanie na każdą złotówkę, co jest typowe dla społeczeństwa na dorobku. Sporo ludzi, którzy już się jakoś ustawią (zadowolająco płatna praca itp), "wyrasta" z takiego Januszowania - ale nie jest to reguła dotycząca wszystkich niestety :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...