Skocz do zawartości

Zestaw do 3000 dla gracza


Recommended Posts

Z małą dopłatą

 

1 x AMD Ryzen 5 2600 /3.4GHz, AM4, BOX/1 x MSI B450M PRO-VDH /AMD B450, DDR4, AM4/1 x Patriot 8GB (2x4GB) 3000MHz CL16 Viper1 x Gigabyte GeForce GTX1060 WF2 OC 6GB DDR5 192bit (1797/8008)1 x A-Data SU900 256GB SATA3 (560/520MB/s) 3D MLC NAND1 x SilentiumPC Regnum RG4 Pure Black1 x Corsair CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny

3119zl
 
Wydajny CPU - 6 rdzeni / 12 wątków
Płyta na chipsecie B450 w formacie microATX z częściowo chłodzoną sekcją 
8GB RAM 3000MHz w Dualu
GTX 1060 w wersji 6GB z dobrym układem chłodzenia
SSD 256GB na kościach MLC pod system i najczęściej odpalane tytuły
Obudowa z niezłym spasowaniem, piwnica na PSU oraz trzema 120mm wentylatorami z regulatorem obrotów
Zasilacz od Corsaira na przetwornicy DC-DC z dużym zapasem mocy i 5 letnią gwarancją
Edytowane przez 3ndurek
Link to post
Share on other sites

3ndurek oproznij skrzynkę bo priva nie mogę wysłać. Pod innym postem napisałem do Ciebie ale chyba nie widziałeś. Interesuje się takim zestawem ale:

Jeżeli ktoś się nie bawi w OC to ryżem 5 2600 nie jest za słaby ? ( Ofc grafa normalnie GTX 1060).

Słyszałem że ten procesor ma problemy z temperaturą. Czy jest sens montowania bez dodatkowego chłodzenia jak chce się grać przykładowo w Path of Exile ? ( Bardzo, bardzo obciążająca gra...)

Czy dobrze poczekać do stycznia bo wtedy może stanieje procesor albo trochę 1060 ?

Ogólnie widzę że wszędzie idziesz w ten ryzeny 5 2600. 2600x nie jest lepszy przy dopłacie 300 zł ? Napisałabym na priv ale nie ma z TB kontaktu.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że się wtrace, ale poszukuje zestawu z takim budżetem :D czy pod takim zestawem da radę grać w battlefield V na najwyższych ustawieniach?

 

 

 

Ogólnie widzę że wszędzie idziesz w ten ryzeny 5 2600. 2600x nie jest lepszy przy dopłacie 300 zł ? Napisałabym na priv ale nie ma z TB kontaktu.

Zauważ, że nikt tu nie proponuje zestawu na i5 8400 przy obecnych cenach, więc lepiej dorzucić te pieniądze do RAM/SSD czy nawet używanej GTX 1070TI względem GTX 1060 6GB. 

A dopłacać te 300zł do wersji X nie ma co, sam podbijesz mnożnik nawet na boxowym colerze.

Link to post
Share on other sites

Ok a do tego zestawu ile by kosztowało wrzucenie jakiegoś dodatkowego chłodzenia (coś niedrogiego a skutecznego)? I jeszcze pytanie czy można dać na ten zestaw win7 ? 10 ma problemy co chwilę z aktualizacjami. Uzywalem już z dwa lata i średnio mi podeszła. I w sumie istotne: da radę złożyć ten zestaw samemu z poradnikiem z neta ? Nie chcę składania w serwisie czy sklepie.

PS:3ndurek czy bez podrekcania 2600 też będzie wyciągał potencjał gtx1060 ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...