Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam ponownie,

 

Niestety tym razem na wielkanoc znów borykam się z probleme, a myślałem że będzie już spokój :(

 

Podaję screen'a:

 

http://i1113.photobucket.com/albums/k509/Himer/Przechwytywanief.png

 

Ostatni raz otrzymałem tego GTX'a z serwisu na początku stycznia i czekałem na wcześniejszą naprawę 2 miesiące. Od tego czasu grafika chodziła przez 4 miesiące bez awarii, aż do dzisiaj... czyli nocnej partyjki w BF. To samo co było jak ją kupiłem. Zrobił się czarny ekran, potem windows zatrzymywał falować logo przy ładowaniu i karta pracuje tym razem nie w trybie PCI-E x16@x4 tylko w trybie x1 czyli jeszcze gorzej. Na szczęście nie wiesza się przy biosie to jest plus. Do tego można doliczyć tnący się dźwięk.

 

Teraz mam pytanie. Co mogę w tym wypadku zrobić? Czy mogę się jakoś ubiegać o nowy egzemplarz pozbawiony wad? Ta awaria wyst epuje poraz kolejny, a z tego co czytałem to jeżeli ten sam objaw się pojawia to można ządać nowego egzemplarza.

 

Przy okazji, widzę że nie jestem jedyną osobą, która ma taką awarię. Taka awaria występowała też w serii 200 i nie tylko u gigabyte. Wiem, że serwis tnie koszty, ale wymiana samego chipa od grafiki nieco mnie rozczarowała i spodziewałem się tego, że niestety wasz produkt znów się zepsuje tylko nie wiedziałem kiedy.

 

Płakać z grafiką nie będę, niewątpliwie miło było czasem zabić czas na jakiejś grze, a zapewne na serwis znowu sobie poczekam. Przynajmniej na majówce tego nie odczuję, bo jadę na Borneo.

 

Wiem, że jest Wielkanoc, ale jeżeli ktoś z forum ma pomysł co do takiej awarii to niech się wypowie.

 

PS. Sterowniki nie mają z tym nic wspólnego.

 

 

Pozdrawiam, Gadget

Link to post
Share on other sites

Może jakoś dogadał byś się z serwisem tzn za dopłatą oni dadzą ci jakis nowszy model karty lub jeżeli produkt psuje sie juz poraz kolejny to hyba mozesz a nawet powinni ci dac nowego gtx460 a nie naprawiac starego. Ta druga opcja czyli wymiana na nowego gtx460 bedzie bardzo mozliwa przynajmniej asus tak robi a jak z gigabytem to nie wiem ale zawsze mozesz sprobowac

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...