Skocz do zawartości

Mysz bezprzewodowa do grania


Recommended Posts

Witam, potrzebuję nowej myszki bezprzewodowej do grania, aktualnie korzystam od 8lat z A4 Tech Office 8K (SWOP-80) mysz jest dość duża i takie właśnie mi odpowiadają.

 

Do myszki nie używam żadnej podkładki, gdy korzystam z komputera siedzę na sofie, która jest przykryta kocem.

Najlepiej jeśli baterie będą wymienne AA, i musi być długi czas działania.

Mój budżet ok 200-300zł im taniej tym lepiej, aktualnie myślę o Logitech G603 albo G602 ale może jest coś lepszego?

Dziękuję za pomoc

Link to post
Share on other sites

Logitech - Bardzo dobra firma ze Szwajcarii, sam używam tyle lat - kabel - laser G9 - działa idealnie.

Przed kupnem radzę się przejść do najbliższego sklepu i samemu sprawdzić jak leży w dłoni i czy odpowiada dana wielkość.

 

Witam, potrzebuję nowej myszki bezprzewodowej do grania, aktualnie korzystam od 8lat z A4 Tech Office 8K (SWOP-80) mysz jest dość duża i takie właśnie mi odpowiadają.

 

Do myszki nie używam żadnej podkładki, gdy korzystam z komputera siedzę na sofie, która jest przykryta kocem.

Najlepiej jeśli baterie będą wymienne AA, i musi być długi czas działania.

Mój budżet ok 200-300zł im taniej tym lepiej, aktualnie myślę o Logitech G603 albo G602 ale może jest coś lepszego?

Dziękuję za pomoc

Sam korzystałem przez wiele lat z tej myszki, bardzo mi odpowiadała - była idealna do mojej wielkiej ręki. Przewody mi się w niej przetarły więc  chciałem wymienić same przewody lecz stan wizualny całej myszki nie pozwalał na to. Aktualnie przerzuciłem się i korzystam z Logitech G700s, dla mnie mogłaby być jeszcze ciut większa. Moim zdaniem udaj się do dużego sklepu i najnormalniej w świecie "pomacaj sobie myszki", bez głupich skojarzeń :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale mogę polecić Logitech G603. Ma bardzo wygodny kształt i nie ma problemów z dostępem do bocznych przycisków. DPI jest regulowane w bardzo dużym zakresie, tak samo jak częstotliwość próbkowania. W oprogramowaniu można sobie przypisać dowolne funkcje do przycisków. Jest zasilana z dwóch baterii AA, ja używam akumulatorków, które świetnie się w niej sprawdzają. Po włożeniu dwóch baterii jest dość ciężka, co mi akurat bardzo odpowiada, ale bez problemu działa także na jednej baterii (są one połączone równolegle, żeby zwiększyć ich pojemność). Zdaje się, że do końca tego weekendu można ją kupić za 199 zł.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale mogę polecić Logitech G603. Ma bardzo wygodny kształt i nie ma problemów z dostępem do bocznych przycisków. DPI jest regulowane w bardzo dużym zakresie, tak samo jak częstotliwość próbkowania. W oprogramowaniu można sobie przypisać dowolne funkcje do przycisków. Jest zasilana z dwóch baterii AA, ja używam akumulatorków, które świetnie się w niej sprawdzają. Po włożeniu dwóch baterii jest dość ciężka, co mi akurat bardzo odpowiada, ale bez problemu działa także na jednej baterii (są one połączone równolegle, żeby zwiększyć ich pojemność). Zdaje się, że do końca tego weekendu można ją kupić za 199 zł.

 

Hej, właśnie rozważam kupno tej myszki, aktualnie w mediaexpert za 189 (z kodem na newsletter). Problem w tym, że naczytałem się o szwankującej rolce, która czasem przewija w odwrotną stronę czy coś, spotkałeś się z tym problemem?

Link to post
Share on other sites

Bazując na ogólnym, internetowym forum, jest oczywiście szansa na trafienie kaprawego egzemplarza.

Drogą dedukcji opiniuję sort błędów jakoby pierwsze egzemplarze borykały się z owym problemem najbardziej - przemożna przesłanka.

Kupując w stacjonarnym sklepie, narażasz się na felerny batch tejże myszy - wybrałbym jeden z substytutów sklepów internetowych.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...