Skocz do zawartości

Telefon w przedziale 1000-1500 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Chelsey,

Recommended Posts

Witam. Chciałbym kupić jakiś nowy telefon w przedziale 1000-1300 zł. Przenoszę się z Samsunga a5 2016 z którego byłem zadowolony więc chciałbym coś w miarę podobnego. Zależy mi najbardziej na dobrej baterii oraz dobrym ekranie. Będę go głównie używał do czytania, oglądania, internetu i słuchania muzyki + ewentualnie nawigacja. Jeżeli chodzi o aparat to nie jest dla mnie istotny, z wydajnością tak samo bo w gry nie gram. LTE must have, chociaż to już raczej standard. Fajnie jakby nie było tego wcięcia na górze ekranu. Aktualnie myślałem nad huawei mate 10 lite, huawei p20 lite, samsung galaxy a6 plus. Wolałbym telefon bliżej 1000 zł. 1500 zapłacę tylko przy jakimś telefonie z naprawdę dobrym stosunkiem jakości do ceny

Edytowane przez Krajew
Link to post
Share on other sites

Z mojego doświadczenia nawigacja to 3GB ramu i jest ok. Czyli od P10 lite wszystko dobre.

Ja nie lubię nic Xiaomi bo zawsze jakoś rypie się dotyk lub od razu nie działa jak trzeba.

Czyli w zasadzie to pewnie na P10 bym postawił lub P20 lite. Pierwszy lepszy drugi nowszy.

https://m.euro.com.pl/telefony-komorkowe/huawei-p10-czarny.bhtml?from=ceneo&p=1299.00&cr=0&t=20181103-1308

Edytowane przez AudiAWX
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Redmi note 5 / Asus zenfone max pro M1 / Moto G6 plus. Całościowo najbardziej kompletnym będzie motka, ale pod Twoje wymagania Asus będzie spoko. Huawei wymienione przez Ciebie, przy tych telefonach są gorsze w każdym aspekcie praktycznie.

 

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Co do xiaomi oraz motoroli nie jestem przekonany ale asus wygląda dobrze. Aktualnie najbardziej zastanawiam się nad asusem zenfone max pro m1 i samsungiem galaxy a6+. Który bardziej się opłaca kupić. Oba za około 1000 zł znalazłem. Któryś ma szybkie ładowanie?

Link to post
Share on other sites

Nawet nie patrz na ten szrot samsungowy, bo będziesz żałować. Snap 450 za tysiaka to jakiś śmiech. Asus niestety nie ma żadnego szybkiego ładowania. Nie mniej przy A6+ Asus to potężna machina. 

Wg mnie Motka jest warto jednak rozważenia. Masz świetny Moto Display, kapitalne Moto Gesty, czytnik może zastąpić przyciski ekranowe, masz powłokę nanofobową, która chroni przed delikatnym zawilgoceniem, bardzo dobre głośniki, pełne zaplecze komunikacyjne (NFC, BT5.0, obsługa AptX).

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak bezpośrednio procesory się prezentują, ale czysty android + snap 636 wg mnie jest pewniejszy niż procesor od samsunga i jego nakładka, która miewa momenty zwiechy. Co do ekranu to podobno jest z tym słabo, ale warto poszukać opinii użytkowników, ewentualnie zawsze możesz nakleić folię/szkło na ekran :) 

Link to post
Share on other sites

W takim razie chyba zrezygnuję z tego Asusa bo opinie właśnie mówią, że ekran posiada praktycznie 0 ochrony. A jak wygląda sprawa z Motorolą bo widziałem na żywo i wygląda lepiej niż na obrazkach. Podobno ma jeszcze ochronę przed zachlapaniami czy coś tego typu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...