Skocz do zawartości

Noctua NH-U9B SE 2 z 1 wiatrakiem ?


Recommended Posts

Witam. Mam zamiar kupić właśnie Noctue NH-U9B SE 2 gdyż moje dotychczasowe chłodzenie na Phenomie II 965 x4 to jakaś masakryczna pomyłka. Wybrałem właśnie to chłodzenie gdyż chyba produkty firmy Noctua należą do jednych z najcichszych. Obudowę raczej mam dosyć wąską dlatego też taki wybór. Mam pytanie - czy jeżeli chcę osiągnąć maksymalną ciszę wystarczy że zamontuje 1 z 2 dołączonych wiatraków? Da radę ten system schłodzić procesor podczas grania czy raczej trzeba montować 2 wiatraki ? Pozdrawiam i byłbym wdzięczny za odp.

Link to post
Share on other sites

Przepływ powietrza : 64,3 CFM a więc jest super i nie powinno być najmniejszego problemu z jednym coolerkiem.Oczywiście warto go ''umiejscowić'' tak aby odprowadzał ciepło w kierunku tylniej obudowy gdzie polecam zamontować colerka który będzie wyciągał powietrze na zewnątrz obudowy ,chyba że masz otwartą obudowę więc dodatkowy cooler nie jest potrzebny moim zdaniem.Ogólnie Noctua NH-U9B SE 2 jest rewelacyjnym chłodzeniem ,miałem przyjemność montować ją i widzieć jak sobie radzi ... efekt rewelacyjny!!! Poziom hałasu: 7,9 | 13,1 | 17,6 dBA to absolutna cisza ,jak dla mnie .Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Producent zrezygnował z kontroli obrotów poprzez PWM, stosując tradycyjny system 3-pin, dodając adaptery,przy obu opcjach (low noise adapter oraz ultra low noise adapter) wentylatory są niesłyszalne!A więc jeżeli założysz oba ,praktycznie z odległości 30 cm ,nie będziesz ich słyszał :) .Tak podają portale różne i potwierdzę te informację z czystym sumieniem ,byłem w szoku ciszy jaką prezentuje te chłodzonko.Naprawdę polecam ,wszak drogie ale naprawdę warte swojej ceny ;-).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...