Skocz do zawartości

Co kupić nowego do max 600 zł?


Recommended Posts

Witam!


Szukam jakiegoś niedrogiego smartfona, nowego, którego kupię w sklepie internetowym Polskim tj. xkom, sferis itd.. Zalezy mi na najlepszym mozliwym stosunku jakości do ceny spośród dostępnych. Zależy mi na dobrej baterii, nie zacinaniu się smartfona i max. rozdzielczość 5.5''. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.


Link to post
Share on other sites

Moto G5S lub jeśli jesteś w stanie poczekać to zaraz czarny piątek i za tyle możliwe, że będzie Moto G5S Plus dostępna np. w xkom (bo oni zawsze mają sporo promocji na black friday). Opcjonalnie jeśli jesteś w stanie dołożyć stówkę to Mi A2 Lite 3/32 z Proline za 699zł. 

Link to post
Share on other sites

Moto G5S lub jeśli jesteś w stanie poczekać to zaraz czarny piątek i za tyle możliwe, że będzie Moto G5S Plus dostępna np. w xkom (bo oni zawsze mają sporo promocji na black friday). Opcjonalnie jeśli jesteś w stanie dołożyć stówkę to Mi A2 Lite 3/32 z Proline za 699zł. 

A coś <600zł? Na chwilę obecną.

Link to post
Share on other sites

 

Witam!

Szukam jakiegoś niedrogiego smartfona, nowego, którego kupię w sklepie internetowym Polskim tj. xkom, sferis itd.. Zalezy mi na najlepszym mozliwym stosunku jakości do ceny spośród dostępnych. Zależy mi na dobrej baterii, nie zacinaniu się smartfona i max. rozdzielczość 5.5''. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

 

 

A2 lite byłby dobrym wyborem ale niestety w tej kwocie nie do wyjęcia. Trzeba by było dorzucić co najmniej "stówkę".Do kwoty 600 złotych zostaje S2 zaproponowany wyżej ze sferisu.

Edytowane przez White_Ghost
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie Xiaomi S2 - znajdziesz we wspomnianym sferisie poniżej 600 zł. Smartfon co prawda posiada wyświetlacz 5,99", ale jest na tyle dobrze zagospodarowany, że jego rozmiary wynoszą tyle, co wielu smartfonów z mniejszymi przestrzeniami roboczymi. Jeżeli chodzi o suche statystyki i specyfikację jest bezkonkurencyjny na tym pułapie cenowym. W porównaniu do poprzednika Redmi 5, posiada znacznie skuteczniejszy, podwójny aparat. 

Link to post
Share on other sites

Może być sklep Chiński (aliexpress) ale z wysyłką z polski i polską gwarancją ?

Xiaomi Redmi Note 5 za 640 zet - z polski

Xiaomi Ma A2 Lite za 577zł z Polski

Albo prawdziwego kilera w kategorii Cena - jakość

 

LeTV LeEco Le Max 2 X821 4GB+64GB, Snapdragon 820, 21MP
Kupon: BG11X821
Cena: $119.99

 

wysyłka z Chin.

 

10 listopada zaczną się przeceny z okazji dnia singla  11.11, poczekaj te kilka dni i kup najtaniej jak się da.   Obserwuj promocje, bo teraz dziennie jakieś perełki się pojawiają w super cenach.

Edytowane przez czamarek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...