Skocz do zawartości

Komputer do gier i streamingu [4000zł]


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Gry komputerowe, w które gram obecnie: Overwatch, HotS, Hearthstone. Gry, które dopiero wyjdą m.in.: Fallout 76, Anthem. Okazjonalny streaming tych tytułów. Dodam, że nie muszę grać na najwyższych ustawieniach graficznych.

  • Maksymalna kwota : Jak w tytule 4000 zł. 

Kiedy zamierzam kupić komputer? : Interesuje mnie zakup w tym tygodniu.

Których części potrzebuję : Oprócz budy potrzebuję jeszcze monitora. Na razie zadowoli mnie coś z odświeżaniem rzędu 60Hz. 

Czy będę podkręcać sprzęt? : Trudne pytanie, gdyż nigdy tego nie robiłem. Z odpowiednim instruktażem byłbym w stanie zdecydować się na podkręcanie.

Rozdzielczość mojego monitora i model : BRAK

Specjalne wymagania : BRAK

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : BRAK

Własna propozycja zestawu : BRAK

Inne : BRAK

Z góry dziękuję za pomoc. 

 

Link to post
Share on other sites
1 x  AMD Ryzen 5 2600 /3.4GHz, AM4, BOX/ 1 x  MSI B450 Tomahawk /AMD B450, DDR4, AM4/ 1 x  SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black 1 x  Corsair CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny 1 x  Patriot 8GB (2x4GB) 3000MHz CL16 Viper 1 x  Palit GeForce GTX1060 JetStream 6GB DDR5 192bit (1708/8000) 1 x  Samsung S24F352FHUX (PLS, 4ms, HDMI) 1 x  GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s) MLC 1 x  SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2

 

4117 zł + Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Opłacalne na tę chwilę 6 rdzeni i 12 wątków z możliwością OC na B450 Tomahawk. GTX 1060 w wersji Jet od Palita z dobrym chłodzeniem. Zasilacz z zapasem na +12V, DC-DC, 5 lat GW. Pamięci 3000 MHz w dualu i dwa sloty wolne pod dalszą rozbudowę. Na start Iridium Pro 240 GB na MLC pod system i resztę oraz chłodzenie pod OC. Zamiast chłodzenia pod OC możesz póki co brać dysk HDD P300 1TB. Jak zdecydujesz się na OC, to wtedy zmienisz chłodzenie a do tego czasu jazda na boxie. Tego Ryzena można też nieco podkręcić i na chłodzeniu box. W budżecie mieścisz się z monitorem 24 cale FHD na PLS 60 Hz

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...