Skocz do zawartości

Muzyczny telefon


Recommended Posts

Witam. Przymierzam się do kupna nowego telefonu . Miałem już tutaj swój temat , ale jako że zmieniły się kryteria , oraz teraz mój budżet jest praktycznie nie ograniczony postanowiłem założyć nowy. Kryteria dla mnie to przede wszystkim audio . Chce telefon głośno i czysto grający na glosnikach ( muszą być stereo) Oraz na słuchawkach. Jack 3.5 nie jest wymagany , ale mile widziany . Chce również by nie odstawal od reszty również pod innymi względami; aparatem , wyświetlaczem i tp . Nie biorę pod uwagę firm jak xiaomi, op6. Myślałem nad htc u12+ tylko z tego co wiem ekran to nie oled, a super ips co już jest trochę przestarzałe. Nie wiem jak wypada xz3 , ponieważ w Internecie są dość skrajne opinie. Myślałem może nad Google pixel 2 , ale o tym telefonie wiem najmniej . Słyszałem również, że w kwestii audio godne polecenia są LG g7 oraz v 30 . Huawei i iphone raczej sobie odpuszczę, a Samsungow się trochę boję przez te nieslawne, wypalajace się wyswietlacze. Może jeszcze coś ulec zmianie , ale tylko w kwestii Samsungow i Apple . Mam nadzieję, że pomożecie w miarę szybko . Pozdrawiam !

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Najlepiej będą grały LG wymienione przez Ciebie... ale to na słuchawkach, mają wbudowany Dac.  Jeżeli chodzi o głośnik to V30 ma pojedynczy nie zbyt dobry. W G7 też jest chyba mono (na 99%) z tego co kojarzę, ale tu zastosowano głośnik boombox i jak położysz go na odpowiedniej powierzchni wtedy czuć sporą różnice na + i gra to dość fajnie jak na telefon. Z tym że w G7 masz IPS-a którego nie chcesz. Jak masz nie ograniczony budżet to może v40-tka, która jednak u nas jest jeszcze nie dostępna. Z tym że musisz się liczyć z wyższą ceną i szybkim spadkiem jego wartości. Pochwal się może jeszcze jakie masz słuchawki. 

Link to post
Share on other sites

Najlepiej, najczyściej i najgłośniej na głośnikach stereo grają nowe iPhony (Xs i Xs Max) i Razer Phone 2 - tak przynajmniej wynika z testów Roberta Nawrowskiego i Lewisa z UnboxTherapy. Pierwsze są dość drogie (i na iOS), a drugi dopiero co miał premierę i może być trudno dostępny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...