Skocz do zawartości

Telefon za 800-900zł max


Recommended Posts

Witam!

 

W poszukiwaniach telefonu za około 800zł natrafiłem na Xiaomi Mi A2 Lite. Z tego co wyczytałem zarówno bateria, prędkość działania i czysty system Android nie zawodzą. Niektórzy narzekają na słaby aparat i tutaj pytanie.

1. Mój aktualny telefon to Honor 4c i czy ten Xiaomi będzie robił lepsze zdjęcia?

2. Czy aukcje allegro są bezpieczne? Jeśli nie to jaki sklep najlepiej?

Zależy mi na telefonie jak najbardziej kompletnym, chociaż wiem, że za tą kwotę może być problem. 

Edytowane przez maciejmacku
Link to post
Share on other sites

Zainteresuj się jeszcze xiaomi redmi note 5 w wersji 4/64gb, warty uwagi, sam płaciłem za niego 860zł a posiada lepszy procesor wraz z układem graficznym, dodatkowo obsługuje quickcharge choć takowej ładowarki nie ma w zestawie, jedyne co Ci może przeszkadzać to wielkość, jest to dość duży telefon, co do zdjęć przy dobrym świetle daje radę, natomiast przy zbyt słabym są już widoczne szumy. 

Link to post
Share on other sites

1.Tak

2.https://allegro.pl/pomoc/faq/warunki-skorzystania-z-programu-ochrony-kupujacych-MM9Y6lR0lUy

Xiaomi redmi note 5 ma jeszcze lepszy aparat,no i miui zamiast czystego androida w Mi A2 Lite.Oba są w promocji na x-kom https://inspiracje.x-kom.pl/halloween?s=&cat%5B0%5D=1256&pricef=&pricet=&sort=&limit=30&page=2

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedzi! Xiaomi Redmi Note 5 był również brany pod uwagę, ale ze względu na wielkość telefonu go odrzuciłem.

Jeżeli Xiaomi Mi A2 Lite robi lepsze zdjęcia od mojego aktualnego telefonu, to chyba się zdecyduję. Na allegro można go dostać już za 750-800zł, ale boję się o realizację gwarancji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...