Skocz do zawartości

telefon do zdjęć


Recommended Posts

G6 - większy ekran,kompatybilny z HDR,trochę lepsza bateria,nowszy design,aparat szerokokątny,

S7 - lepszy ekran,lepsza przednia kamera,lepszy aparat w słabych warunkach oświetleniowych,indukcyjne ładowanie.

S7 Edge różni się od S7 tym,że ma większy,zagięty ekran i większą baterię.

Edytowane przez Deusjarek
Link to post
Share on other sites

G6 - większy ekran,kompatybilny z HDR,trochę lepsza bateria,nowszy design,aparat szerokokątny,

S7 - lepszy ekran,lepsza przednia kamera,lepszy aparat w słabych warunkach oświetleniowych,indukcyjne ładowanie.

S7 Edge różni się od S7 tym,że ma większy,zagięty ekran i większą baterię.

jeżeli edge ma tylko większą baterie to dla mnie nie warto wydawać kilka stów więcej jak myślicie?

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem warto . Ma oprócz tego większy wyświetlacz i zagiete ramki . Co za tym idzie większy komfort użytkowania i całkiem przydatny jest właśnie pasek edge Action wysuwany z krawędzi. Bateria po prostu nadrabia większy wyświetlacz.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem warto . Ma oprócz tego większy wyświetlacz i zagiete ramki . Co za tym idzie większy komfort użytkowania i całkiem przydatny jest właśnie pasek edge Action wysuwany z krawędzi. Bateria po prostu nadrabia większy wyświetlacz. Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

A ja się nie zgodzę - zagięte ramki w Samsungach, w mojej opinii, w żaden sposób nie poprawiają komfortu użytkowania, a tylko go pogarszają - światło na zagięciach sie załamuje, więc widoczność jest gorsza, łatwo dotknąć niechcący i uruchomić funkcję, których nie chcemy, nie wspominając o trudności (i kosztami) kupna dobrego szkła hartowanego na tak wygięty ekran. Ekran taki na krawędziach jest również bardziej podatny na uszkodzenia przy upadku, bo wiele etui, aby nie blokować tych krawędzi, nie chroni telefonu od tej strony.

Link to post
Share on other sites

A ja się nie zgodzę - zagięte ramki w Samsungach, w mojej opinii, w żaden sposób nie poprawiają komfortu użytkowania, a tylko go pogarszają - światło na zagięciach sie załamuje, więc widoczność jest gorsza, łatwo dotknąć niechcący i uruchomić funkcję, których nie chcemy, nie wspominając o trudności (i kosztami) kupna dobrego szkła hartowanego na tak wygięty ekran. Ekran taki na krawędziach jest również bardziej podatny na uszkodzenia przy upadku, bo wiele etui, aby nie blokować tych krawędzi, nie chroni telefonu od tej strony.

 

Zgadzam się z kolegą , w przypadku wymiany ekranu również koszty są ogromne , a moim zdaniem ten zagięty ekran to jedynie "fejm" ;p

 

Wracając do tematu S7 to dobry telefon w tym przedziale cenowym.

Edytowane przez rafaello991
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...