Skocz do zawartości

Telefon do 1500 zł, Pocophone F1, iphone se, mi mix 2 lub inne propozycje.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Chelsey,

Recommended Posts

Witam. Z wysłużonego LG G3, czas przesiąść się na coś nowszego. Potrzebuje smartfonu, głownie do oglądania filmów na youtube, netflixa, czasami do pogrania w gry, aparat nie jest dla mnie super ważny. Chcę, żeby taki telefon wystarczył mi na około 3 lata, bez większych ścinek. 

Moje propozycje to pocophone F1. iphone se i mi mix 2, chyba, że nie mam tak wysokich wymagań i moge zaoszczędzić trochę pieniędzy i kupić mi a2 albo mi a2 lite ?

Edytowane przez jarosky
Link to post
Share on other sites

Z tego co zaproponowałeś to z miejsca bym skreślił iPhone SE bo to już dziadek z 4 calowym ekranem i to chyba słaba opcja do oglądania czegokolwiek. Pocophone F1 to fajny sprzęt, ale ma problem z odtwarzaniem treści w Netflixie w full hd i działa na nim tylko SD i pewnie ten sam problem może dotyczyć Mi Mix'a 2, ale nie mam pewności. Te wydmuszki typu Mi A2 i Lite to kasa w błoto, ale może lubisz Android One. Ja osobiście bym celował w Pocophone albo Mi Mix 2, bo dostanie aktualizację do androida 9 i ciągłe wsparcie producenta na te dwa lata, albo na okres gwarancji telefonu :)

Link to post
Share on other sites

Z tego co zaproponowałeś to z miejsca bym skreślił iPhone SE bo to już dziadek z 4 calowym ekranem i to chyba słaba opcja do oglądania czegokolwiek. Pocophone F1 to fajny sprzęt, ale ma problem z odtwarzaniem treści w Netflixie w full hd i działa na nim tylko SD i pewnie ten sam problem może dotyczyć Mi Mix'a 2, ale nie mam pewności. Te wydmuszki typu Mi A2 i Lite to kasa w błoto, ale może lubisz Android One. Ja osobiście bym celował w Pocophone albo Mi Mix 2, bo dostanie aktualizację do androida 9 i ciągłe wsparcie producenta na te dwa lata, albo na okres gwarancji telefonu :)

Dlaczego pocophone F1 i xiaomi mi mix 2 może mieć problemy z odtwarzeniem treści na netflixie? Czym jest to spowodowane? Czy honor play ma też taki problem?

Edytowane przez jarosky
Link to post
Share on other sites

Honor 10 jest telefonem, który ja bym wybrał dla siebie. Honor play ma gorszy ekran.

Jednakże seriale na Netflix są przeważnie w proporcji 16/9.

Pocophone F1 jest przereklamowany. Jest tylko dobry dla graczy mobilnych, a do nich nie mam szacunku ;-)

Do you tube i Netflixa wystarczy LG G6 ze świetnym ekranem w wysokiej rozdzielczości. Jeśli nie chcesz się przesiadać na mniejszą niż masz teraz to wybór jest prosty.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...